اخبار صنعت

معرفی سوغاتی های دبی

آنچه باید در سفر به دبی بخریدخرید سوغاتی های دبی یکی از زیباترین و بی نظیرترین کارهایی می باشد در سفر به این شهر تاریخی انجام خواهید داد. هر سالانه با توجه به ورود میلیون ها گردشگران خارجی شاهد خرید و تهیه سوغاتی های دبی در انواع اشیای شاخص این منطقه می...

22 مهر 1398

آخرین روز تبلیغات انتخاباتی انگلیس؛ مطالبات مهم مردم و احزاب

به گزارش خبرنگاران، در همین رابطه بی بی سی در گزارشی می نویسد: امروز، چهارشنبه ششم مه، آخرین روز از مبارزات رهبران سیاسی بریتانیا در یکی از رقابتی ترین انتخابات سراسری در تاریخ اخیر این کشور است. انتخاباتی که نتیجه آن هیچگاه تا این حد غیرقابل پیش بینی...

22 مهر 1398

اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران

بهرام امیراحمدیان-کارشناس اوراسیا:طی روزهای اخیر الزامات و سازوکارهای اجرای موافقتنامه تجارت آزاد با اتحادیه اقتصادی اوراسیا در جلسه ای با حضور رئیس جمهور مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

20 مهر 1398

4 کشته بر اثر وقوع طوفان سهمگین فیتو در چین

خبرنگاران: وقوع طوفان شدید و سهمگین فیتو در شرق چین موجب کشته شدن دست کم 4 نفر شد و صدها هزار نفر مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شدند.

18 مهر 1398

صدای ایران در کشور چین

پیغام صلح و دوستی ایران به مردم چیناین روزها صدای ایرانیان در کشور چین پیچیده است. همزمان با برگزاری جشن سال نو در کشور چین، پیغام صلح و دوستی ایرانی ها همراه با نوایی از کرانه خلیج فارس در تلویزیون چین پخش می شود. جشن سال نو چینی ها هم مانند نوروز ایرانیان...

18 مهر 1398

چگونه می توان در جذب سرمایه با کشوری نظیر سنگاپور رقابت کرد؟

سنگاپور کشوری است فاقد منابع طبیعی اما فوق العاده آزاد و رقابتی با مالی به شدت پویا و با نشاط که جزو زنجیره جهانی فراوری است و برای شرکت های چندملیتی نقش حیاتی دارد.

15 مهر 1398

حجم روابط تجاری ایران و اندونزی تا 300 درصد رشد می نماید

خبرنگاران: وزیر ارتباطات در مراسم اختتامیه یازدهمین کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و اندونزی با بیان اینکه تاکنون حجم روابط تجاری دو کشور 450 میلیون دلار است، گفت: امیدواریم این رقم با تفاهنامه مشترک به بیش از 2 میلیارد دلار برسد.

14 مهر 1398

راهنمای سفر به نیوبرانزویک، کانادا

نیوبرانزویک یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا با مرکزیت فردریکتون است بخش زیادی از آن را مناطق جنگلی پوشانده و از این رو منابع طبیعی یکی از قطب های مالی آن را تشکیل می دهند. این استان یکی از اولین مناطقی به شمار می رود که اروپایی ها حدود 500 سال قبل وارد...

12 مهر 1398

چاینا دیلی: کره شمالی به الگوهای اصلاحات مالی چین و ویتنام توجه دارد

یک روزنامه چینی در سرمقاله خود از دیدار رهبران کره شمالی و آمریکا استقبال کرد و نوشت: لغو تحریم های بین المللی موجب یاری به اجرای اصلاحات در کره شمالی خواهد شد.

11 مهر 1398

یونان؛ نقطه جوشان اروپا

خبرنگاران: بحران مالی سال های 2 8 تا 2 1 دنیا در هر کشوری یک عامل محوری داشت؛ در آمریکا وام های مسکن بدون حساب و کتاب، در ایرلند بانکداری بدون کنترل و نظارت، در ایتالیا وام های دولتی، در انگلیس وام های خصوصی و در یونان بحران مستغلات.

5 مهر 1398

احداث پالایشگاه 3 میلیارد دلاری توسط ایران در اندونزی

خبرنگاران: ایران با امضای یادداشت تفاهمی موافقت کرد پالایشگاهی به ارزش 3 میلیارد دلار در اندونزی احداث و روزانه 300 هزار بشکه نفت سنگین به این کشور صادر کند.

5 مهر 1398

7 خودرو چینی گران و پرآپشن در ایران

چینی ها در ایران هنوز بزرگ نشده اند. موج آخر خودروهای مدرن چینی که همه جهان را با موتورهای قدرتمند، طرح های جذاب و ایمنی بالا غافلگیر نموده اند، فعلا به ایران نرسیده اند و محصولاتی که مدتی است در ایران با نام چینی های لوکس و گرانقیمت وجود دارند، اغلب در...

4 مهر 1398

اندونزی به دنبال LPG ایران است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مقامات شرکت دولتی پرتامینا اندونزی اظهار داشت که ممکن است در دیدار رئیس جمهور این کشور از ایران در طی هفته جاری، قرارداد واردات ال پی جی با ایران را در سال 2017 میلادی به امضا برسد.

3 مهر 1398

ربات جراح سینا عنوان بهترین طرح کارآفرینی چین را کسب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، طرح ربات جراح سینا توسط دکتر علیرضا میرباقری، استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه شده است.

1 مهر 1398

حاجیِ نفتی سر از کانادا درآورد!

خبرنگاران: یکی از مدیران ارشد وزارت نفت که چند روز قبل با همکاران خود به قصد سفر به خانه خدا و سرزمین وحی خداحافظی نموده و حلالیت طلبیده بود بر خلاف انتظار به کشور آلمان رفت و پس از آن سر از کانادا درآورد!

1 مهر 1398

10 جاذبه برای سفر به چین با بچه ها

چین یکی از جذاب ترین مقاصدی است که برای مسافران دنیای دیگری را برای شما نمایان می نماید. چین مجموعه ای از جاذبه های سنتی و مدرن است که در کنار هم قرار گرفته اند و به هر کدام از شهرهای این کشور که سفر کنید می توانید مجموعه ای از بناهای و جاذبه های جذاب را...

28 شهریور 1398

شی جینپینگ و دوترته نتوانستند روی مسائل دریای چین جنوبی توافق نمایند

دیدار رئیس جمهوری فیلیپین با رهبری چین بدون توافق بر سر مناقشه ارضی در دریای چین جنوبی میان این دو کشور یا طرحی برای اکتشاف در منطقه برای نفت و گاز به انتها رسید.

20 شهریور 1398

سفیر انگلیس: قانون درباره گریس یک روشن است

ایرنا نوشت: سفیر انگلیس در ایران گفت: قانون درباره گریس یک روشن است؛ اروپا تجارت نفت ایران را تحریم نکرده است.

20 شهریور 1398

یک ایرانی شاغل در یونان در تمرین پرسپولیس، مصدومیت جزئی سیدصالحی و صادقیان

خبرنگاران: یک بازیکن ایرانی که سابقه بازی در لیگ یونان را دارد در تمرین امروز پرسپولیس حاضر شد.

19 شهریور 1398

از جشنواره های دیدنی تایلند بیشتر بدانید

جشنواره های زیادی در طول سال در تایلند برپا می گردد و فرصت خوبی برای آشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ غنی و متنوع مردم تایلند فراهم می نماید.

16 شهریور 1398
تعداد: (73)