اخبار صنعت

غار زیبای سانگ دونگ ویتنام

در داخل این محدوده رودخانه ای عظیم و پر آب جریان دارد و دارای شرایط آب و هوایی مختص به خود است.

26 مرداد 1398

ویتنام مقصد محبوب گردشگری در سایت تریپ ادوایزر

کشورهای شرقی آسیا سرمایه گذاری زیادی در بخش گردشگری انجام داده اند و هر سال ثمره این توسعه زیربنایی را برداشت می نمایند. سال جاری ویتنام توانسته است خودش را به جمع ده مقصد گردشگری برتر جهان در سایت تریپ ادوایزر برساند.

25 مرداد 1398

10 تیر؛ روز صنعت و معدن

10 تیرماه، بر پایه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز صنعت و معدن نامیده شده است. این روز فرصت مناسبی بوده تا به مهم ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن، نگاهی اندیشمندانه گردد.

21 مرداد 1398

روابط اصفهان و تایلند در حوزه کشاورزی گسترش می یابد

سید عبد الوهاب سهل آبادی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: اصفهان می تواند از ظرفیت دانشجویان خارجی استفاده و با تبلیغ ظرفیت های استان، از توان این افراد به عنوان مبلغ در کشورهای دیگر استفاده کند.

16 مرداد 1398

احتمال توافق تجاری آمریکا و چین در نشست گروه 20

رییس جمهور آمریکا اعلام نمود احتمال توافق تجاری با رییس جمهور چین در نشست هفته جاری گروه 20 وجود دارد اما وی آماده است در صورت عدم توافق دو کشور، روی کل واردات چین تعرفه وضع کند.

16 مرداد 1398

خبرنگاران پای قانون ارث بر گلوی اجرای برنامه های کشاورزی

ساری- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استاندار مازندران خرد شدن زمین بر اساس قانون ارث را یکی از مسائل جدی در اجرای برنامه های کشاورزی استان دانست و گفت: اگر این مشکل را حل نکنیم قطعاً زندگی و ماندگاری روستائیان را در کنار زمین های کشاورزی...

15 مرداد 1398

حمل و نقل عمومی در هانوی؛ ویتنام

هانوی پایتخت جمهوری سوسیالیستی ویتنام است که به شهر دریاچه های شگفت انگیز مشهور است.

11 مرداد 1398

ملی پوش والیبال: قول می دهم به روزهای خوب والیبال بانوان هم برسیم

ملی پوش والیبال بانوان می گوید شاید رسیدن بانوان به جمع چهارتیم برتر آسیا از نظر برخی دور از انتظار باشد اما هدف ماست که برای رسیدن به آن تلاش می کنیم.

4 مرداد 1398

کانادا، بریتانیا و سنگاپور برترین های گردشگری درمانی دنیا در 2014

سال گذشته کانادا، بریتانیا و سنگاپور به دلیل برخورداری از شاخص هایی چون امنیت، استانداردهای پزشکی و قیمت، درصدر برترین های گردشگری درمانی دنیا شناخته شدند. طبق آنالیز های منتشر شده از سوی مرکز تحقیقات سلامت بین المللی و انجمن گردشگری درمانی، در شاخص...

23 تیر 1398

خسارت تحریم آمریکا برای خودروسازان اروپایی

خروج آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریم ها علیه ایران، دامن شرکت های مختلف اروپایی و آمریکایی را گرفت به نحوی که خودروسازانی که با ایران قرارداد همکاری چندساله داشتند و شرکت هواپیمایی همچون بوئینگ آمریکا نیز از این مساله متضرر شدند.

23 تیر 1398

رسانه چینی:خودکفایی رمز پیروزی ایران بر تحریم ها است

پکن- خبرنگاران- یک رسانه چینی در تحلیلی اظهار داشت ایران با خودکفایی و رفتن به سمت تولیدات بیشتر می تواند بر همه تحریم های آمریکا فایق آید.

21 تیر 1398

دیپلمات روس: به رغم کوشش آمریکا، روسیه روابط مالی با ایران را تقویت می نماید

نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی در وین گفت، آمریکا با تلاشی بی پایه و اساس، قصد از بین بردن برجام و کسب امتیاز برای خود در رویارویی با ایران را دارد، ولی مسکو روابط مالی خود با تهران را تقویت خواهد نمود.

20 تیر 1398

اشتباهات داوری صدای باشگاه فولاد را در آورد!

به گزارش خبرنگاران، حبیب الله رضایی با اشاره به دیدار تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان به سایت باشگاه فولاد گفت: ما در این بازی دو نیمه بسیار متفاوت داشتیم و اگر قدر موقعیت هایمان را می دانستیم در نیمه نخست با زدن حداقل 3 گل، کار را یکسره می کردیم....

19 تیر 1398

برای چهارمین بار نفت خام در بورس بی مشتری ماند

نفت خام سبک ایران برای هفتمین بار در بورس انرژی عرضه شد، اما این محصول برای چهارمین بار، مشتری پیدا نکرد.

7 تیر 1398

فراوری انبوه شفت فایبر کربنی برای خطوط انتقال گاز در کشور

محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی پیروز به فراوری شفت فایبرکربنی مورد احتیاج پالایشگاه ها و شرکت های فولادی شدند که به گفته این مهندسان این محصول در خطوط انتقال گاز و مایع فشار بالا با هدف کاهش وزن و افزایش مقاومت بیشتر...

31 خرداد 1398

ورود انفرادی ملخ به خرمشهر

مدیر اداره جهاد کشاورزی خرمشهر گفت: مواردی از ملخ دریایی به صورت انفرادی در منطقه شلمچه خرمشهر مشاهده شده است.

29 خرداد 1398

سامانه جوشکاری پرتوی الکترونی رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، مراسم رونمایی از سامانه جوشکاری پرتوی الکترونی با حضور دکتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس برگزار گردید.

25 خرداد 1398

طرحی رایگان برای پیشگیری از گازگرفتگی

ماموران آتش نشانی شهرستان بهشهر از دودکش منازل به صورت رایگان بازدید می نمایند تا مردم این زمستان را با شادی به بهاری گرم تبدیل نمایند.

23 خرداد 1398

نشست سه جانبه افغانستان، چین و پاکستان در کابل با نگاهی نو

تهران - خبرنگاران - روزنامه دیلی تایمز به نقل از وزیر اموز خارجه افغانستان نوشت؛ مقامات چین، پاکستان و افغانستان امروز (دوشنبه) به منظور مذاکره درمورد همکاری های سه جانبه در زمینه های مختلف اجتماعی، مالی و سیاسی در کابل پایتخت افغانستان دیدارکردند.

20 خرداد 1398

پای آلودگی صنعتی در تالاب صالحیه

یک فعال محیط زیست از سرازیر شدن فاضلاب شهرک صنعتی هشتگرد به تالاب صالحیه اطلاع داد و گفت: این کار تالاب و روستاهای اطراف را با خطر آلودگی میکروبی روبرو نموده است.

18 خرداد 1398
تعداد: (52)