سلامتی و پزشکی

حمله فیل به زوج گردشگر ایرانی در تایلند

حمله فیل به زوج گردشگر ایرانی در تایلند، باعث سرگردانی آنها در پوکت شد و نه تنها عوامل تور و آژانس مسئولیتی در قبالشان نپذیرفتند که سفارت ایران در تایلند نیز جوابگوی آن ها نبود.

28 مرداد 1398

همکاری های علمی ایران و چین در حوزه دانش اعتیاد گسترش می یابد

توسعه و گسترش همکاری های بین المللی در میان کشورهای آسیایی یکی از اهداف برگزاری کارگاهی در حوزه دانش اعتیاد است که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.

26 مرداد 1398

روابط اصفهان و تایلند در حوزه کشاورزی گسترش می یابد

سید عبد الوهاب سهل آبادی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: اصفهان می تواند از ظرفیت دانشجویان خارجی استفاده و با تبلیغ ظرفیت های استان، از توان این افراد به عنوان مبلغ در کشورهای دیگر استفاده کند.

16 مرداد 1398

جذام؛ بیماری مرموز، اما قابل درمان

روزنامه خراسان: جذام بیماری است که از دیرباز برای جوامع بشری شناخته شده بوده است. این بیماری در تمدن های قدیمی مانند مصر، چین و هندوستان وجود داشته و میکروب آن جزو اولین باکتری هایی بوده که کشف شده است.با این که این بیماری در بسیاری از کشورها ریشه کن شده...

14 مرداد 1398

استفاده از پلاستیک یک بار مصرف در کانادا ممنوع می گردد

دولت کانادا امروز به طور رسمی گفت که استفاده از بعضی انواع پلاستیک های یک بار مصرف در این کشور از سال 2021 ممنوع می گردد.

12 مرداد 1398

ملی پوش والیبال: قول می دهم به روزهای خوب والیبال بانوان هم برسیم

ملی پوش والیبال بانوان می گوید شاید رسیدن بانوان به جمع چهارتیم برتر آسیا از نظر برخی دور از انتظار باشد اما هدف ماست که برای رسیدن به آن تلاش می کنیم.

4 مرداد 1398

سرپرست سازمان امور مالیاتی اطلاع داد؛ افزایش سهم شهرداری ها و دهیاری ها از منبع مالیات بر ارزش افزوده

پناهی گفت: میزان و نحوه توزیع سهم شهرداری ها و دهیاری ها پس از اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده افزایش پیدا کرد.

1 مرداد 1398

خمیردندان های زغالی دندان ها را سفید نمی نمایند

پژوهشگران می گویند خمیردندان های بر اساس زغال که در تبلیغات ادعا می گردد، دندان ها را سفید می نمایند، از این نظر تأثیری ندارند و درواقع ممکن است خطر پوسیدگی دندان و رنگ دریافت آن را افزایش دهند.

31 تیر 1398

کنایه برانکو به سرمربی استقلال: عادت ندارم به حیاط خانه دیگران چشم بیندازم

هر روز با شایعه سازی علیه پرسپولیس، انتشار لیست خرید و خروج، پیش کشیدن مسائل مالی و هر تلاشی می کنند تا تمرکز و آرامش پرسپولیس را بهم بزنند اما ما هیچ توجهی به آنها نداریم و راه خودمان را می رویم.

30 تیر 1398

ادعای تارنمای مصری؛ صلاح به دیدار با بارسلونا نمی رسد

تهران- خبرنگاران- محمد صلاح ستاره لیورپول به منظور تشخیص دقیق میزان آسیب دیدگی مغزی که در دیدار با نیوکاسل برای وی پیش آمد، آخرین آزمایشات خود را امروز انجام می دهد و این در حالی است که رسانه های مصر از غیبت حتمی وی در مسابقه با بارسا خبر دادند.

27 تیر 1398

کانادا، بریتانیا و سنگاپور برترین های گردشگری درمانی دنیا در 2014

سال گذشته کانادا، بریتانیا و سنگاپور به دلیل برخورداری از شاخص هایی چون امنیت، استانداردهای پزشکی و قیمت، درصدر برترین های گردشگری درمانی دنیا شناخته شدند. طبق آنالیز های منتشر شده از سوی مرکز تحقیقات سلامت بین المللی و انجمن گردشگری درمانی، در شاخص...

23 تیر 1398

رونمایی از پوستر و سامانه الکترونیکی جشنواره ملی خاتمه نامه های دانشجویی

پوستر و سامانه الکترونیکی جشنواره ملی سرانجام نامه های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب های اجتماعی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد.

30 خرداد 1398

طرحی رایگان برای پیشگیری از گازگرفتگی

ماموران آتش نشانی شهرستان بهشهر از دودکش منازل به صورت رایگان بازدید می نمایند تا مردم این زمستان را با شادی به بهاری گرم تبدیل نمایند.

23 خرداد 1398

رشد 28 درصدی اهدای خون در فارس

مدیرکل پایگاه انتقال خون استان فارس با تصریح اینکه ذخایر خونی گروه های آ مثبت و او منفی، در فارس بحرانی است، از دارندگان این گروه خونی برای اهدا خون دعوت کرد.

20 خرداد 1398

گاز گرفتگی یک جوان در آبیک

جوان 26 ساله در آبیک به علت استفاده از اجاق گاز هیزمی برای گرم کردن اتاق دچار گاز گرفتگی شد.

17 خرداد 1398

گزارش تمرین پرسپولیس، غیبت بودیمیر و ریکاوری بازیکنان اصلی

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر سپیدرود و بازگشت به تهران، تمرین ریکاوری خود را برگزار کرد.

16 خرداد 1398

همکاری سازمان راهداری با شهرداری برای برخورد با خودروهای سنگین آلاینده

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از تعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با شهرداری تهران در ارتباط با برخورد با خودروهای سنگین آلاینده اطلاع داد.

1 خرداد 1398

نگاهی به سریال های نوروز 98، فعلا از پایتخت خبری نیست

از سعید آقاخانی، بهرنگ توفیقی و محمد حسین لطیفی به عنوان کارگردانان سریال های نوروز 98 نام برده می گردد؛ کارگردانانی که پیشتر هم ساخت سریال های نوروزی را در کارنامه دارند. با این حال تجربه ثابت نموده است که تلویزیون تا آخرین روزهای باقیمانده به پخش، درباره...

26 اردیبهشت 1398

قطب انرژی کشور با مشکل کمبود اعتبارات فرهنگی روبرو است

به گزارش خبرنگاران، حمیده ماحوزی سه شنبه شب در نشست آنالیز مسایل مناطق اولویت دار اجتماعی در فرمانداری شهرستان گناوه گفت: دارا بودن حدود 900 کلیومتر مرز آبی برای استان بوشهر هم یک فرصت و هم یک تهدید است و از این طریق آسیب هایی در کنار فرصت ها ایجاد می گردد.

1 اردیبهشت 1398

امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشنامه و فوق تخصصی پزشکی

به گزارش خبرنگاران، تمامی شرکت نمایندگان سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی که در مرحله اعلام نتایج اصلی موفق به کسب قبولی شده اند می توانند با توجه به جدول شماره یک تکمیل ظرفیت که از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می گردد، مجددا انتخاب رشته...

22 فروردین 1398
تعداد: (30)