اخبار مجلس

ظلمی که به تهران در تخصیص بودجه شده است

خبرنگاران :استاندار تهران با بیان اینکه در تخصیص بودجه به استان ظلم بزرگی شده است، گفت: سرانه های بهداشتی، آموزشی و ورزشی این استان به مراتب پایین تر از میانگین کشوری است.

6 بهمن 1399

بازگشت لایحه اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند میدان مرکزی تره بار

لایحه اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند میدان مرکزی میوه و تره بار بنابر پیشنهادی با 6 امضا به دو کمیسیون مرتبط بازگشت.

4 بهمن 1399

ایران آنقدر ظرفیت دارد که با تصویب برنامه هفتم توسعه ثبات اقتصادی به کشور بازگردد

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تمام سختی ها و مسائل اقتصادی، ایران آنقدر ظرفیت دارد که در یک دوره 5 ساله و با تصویب یک برنامه هفتم توسعه خوب و قوی، ثبات اقتصادی به کشور بازگردد.

30 دی 1399

تقابل ارتش و کنگره آمریکا درباره رقم کاهش نیروها در افغانستان

درحالی که کنگره آمریکا لایحه ای را برای جلوگیری از کاهش سطح نیروها در افغانستان به 4500 نفر تصویب نموده است اما فرمانده نظامیان آمریکایی گفت که فرایند کاهش نیروها به 2500 نفر در جریان است.

18 دی 1399

اتحادیه اروپا: خواستار توافق با انگلیس البته نه به هر قیمتی هستیم، هشدار درباره شکست مذاکرات برگزیت

رئیس شورای اروپایی در آخرین روزهای باقی مانده برای دستیابی به توافقی تجاری با انگلیس ضمن هشدار درباره شکست مذاکرات تاکید نمود که اروپا خواستار توافق با لندن اما نه به هر قیمتی است.

15 دی 1399

گمرک از فردا هیچ گونه مراجعه حضوری را نمی پذیرد

گمرک خاطرنشان کرد: از فردا اول آذرماه، از پذیرش هر گونه مراجعه حضوری در دفاتر گمرکی، صادرات، واردات، ترخیص و ... خودداری خواهد نمود.

1 دی 1399

پلمب 2 مرکز صاحب برند و مشهور در کرمان

خبرنگاران/کرمان دادستان عمومی و انقلاب کرمان از انجام 256 بازدید تخصصی توسط تیم امنیت غذایی ، بهداشتی و پیشگیری دادسرای مرکز استان طی سال جاری خبر داد و گفت: در بازدیدهای هفته گذشته تیم یاد شده، 28 واحد متخلف پلمب و 10 واحد غیر فعال شده و 17 مورد نیز تذکر کتبی...

24 آذر 1399

شروع ثبت نام وام ودیعه مسکن دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: ثبت نام ودیعه مسکن دانشجویی از امروز شروع می گردد، مبلغ وام بسته به شهر مورد تقاضا از 15 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان متفاوت است.

16 آذر 1399

خبرنگاران محدودیت تردد در محورهای گردشگری اسکو اعمال می گردد

تبریز- خبرنگاران - فرماندار شهرستان اسکو در آذربایجان شرقی از اعمال محدودیت تردد در محورهای گردشگری این شهرستان اطلاع داد.

6 آذر 1399

150 هزار چاه بی وقفه درحال مکیدن سفره های زیر زمینی هستند ، رسیدن به آب های غیر قابل تجدید پذیر برای کشور زنگ خطر است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: اکنون چاه های آب از منابع تجدید پذیر عبور و به منابع غیر قابل تجدید رسیده است که این مورد برای کشور یک زنگ خطر است.

5 آذر 1399

روحانی جلسه سران قوا را ناگهان لغو کرد

خبرنگاران : جلسه سران قوا که قرار بود فردا به میزبانی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، در مجلس برگزار شود از سوی حسن روحانی رئیس جمهور لغو شد.

21 آبان 1399

مدرس خیابانی از نسل قدیم چرتکه است

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: خیابانی از نسل قدیم بازرگانی است؛ نسل چرتکه، مأمورات تعزیرات، نسل نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا است.

10 آبان 1399

خبرنگاران نماینده مجلس آمریکا:دولت ترامپ، آمریکا را در صحنه جهانی شرمنده کرد

نیویورک- خبرنگاران- نایب رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، با رد ادعای دولت ترامپ برای داشتن حق استفاده از مکانیسم ماشه، گفت: دولت ترامپ ایالات متحده را در صحنه جهانی شرمنده کرد.

16 مهر 1399

دفاع پامپئو از فروش تسلیحات نظامی به عربستان

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر از اقدام این وزارتخانه در فروش تسلیحات به عربستان سعودی دفاع نموده است.

13 مهر 1399

خبرنگاران پرداخت مالیات در ایلام تسهیل شد

ایلام - خبرنگاران - مدیرکل امور مالیاتی ایلام از تسهیل پرداخت مالیات توسط مودیان مالیاتی مشاغل مختلف در این استان اطلاع داد.

8 مهر 1399

قرارگاه خاتم، پیمانکار بعدی پروژه متروی اهواز خواهد بود؟

خبرنگاران/خوزستان عضو شورای شهر اهواز با اشاره به فسخ قرارداد پروژه متروی اهواز با شرکت کیسون؛ در خصوص انتخاب پیمانکار جدید این پروژه، گفت: با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در این خصوص صحبت های ضمنی شده است.

4 شهریور 1399

حاجی دلیگانی: دولت مراقب دلال ها در سهام عدالت باشد ، بورس نباید رها گردد

نماینده شاهین شهر با اشاره به آزادسازی سهام عدالت گفت: این آزادسازی به طوری پیش نرود که حق مظلومین و مستضعفین پایمال گردد. دولت بایستی راه چاره هایی داشته باشد که از سفته بازی، دلال بازی و سواستفاده دلال ها جلوگیری گردد.

18 تیر 1399

کاهش حجم تخلفات و جرایم در نیمه نخست ماه رمضان

سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از کاهش حجم تخلفات و جرایم در نیمه نخست ماه رمضان خبر داد و گفت: به سهم خود از هموطنان روزه دار که با رعایت آداب و شئون این ماه با برکت و عمل به واجب الهی و صبر، خویشتن داری، فضای معنوی رمضانی ویژه ای را بر کشور حاکم کرده...

17 تیر 1399

سازمان جهانی بهداشت: کشورها باید به نظارت بر بهداشت عمومی بازگردند

کارشناس ارشد سازمان بهداشت جهانی روز شنبه گفت: کشورها اگر بخواهند شیوع ویروس کرونا را تحت کنترل خود درآورد، باید به اصول اساسی نظارت بر بهداشت عمومی بازگردند.

16 تیر 1399
تعداد: (39)