اخبار مجلس

انتشار فیلم تخلف یکی از پایگاه های جمع آوری فطریه

تهران (پانا) - در پی انتشار تصویری از تخلف در یکی از پایگاه های جمع آوری زکات فطریه در شهرستان ساری، سازمان بهزیستی توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

1 تیر 1400

دستگا های اجرایی باید زمین های تحت اختیار را به وزارت راه بدهند ، جهش فراوری مسکن نقایص مسکن مهر را نخواهد داشت

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: زمین هایی را که وزارت راه تشخیص می دهد برای ساخت واحد های مسکونی مورد احتیاج است باید به دستگاه مربوطه اعلام نموده و دستگاه مذکور نیز طی مدت مشخصی زمین را در اختیار وزارت راه قرار دهد. در غیر این صورت ...

9 خرداد 1400

بودجه 300 میلیون دلاری آمریکا برای مقابله با طرح یک کمربند-یک جاده چین

رادیو بین المللی چین از اختصاص سالانه 300 میلیون دلار از سوی آمریکا با هدف سیاه نمایی علیه چین و تخریب طرح یک کمربند - یک جاده اطلاع داد.

4 خرداد 1400

لغو تورهای گردشگری ترکیه به آژانس ها ابلاغ شد

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه این سازمان در لغو پروازها به مقصد ترکیه تابع ستاد ملی کنترل بیماری کروناست، گفت تصمیم لغو تورهای گردشگری به مقصد ترکیه به آژانس های گردشگری ابلاغ شد.

23 اردیبهشت 1400

رعایت 60 درصدی پروتکل های بهداشتی ، مراکز استان های کشور در شرایط قرمز کرونایی به سر می برند

دبیر کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه قبل از اجرای طرح جامع هوشمند در کشور 160 شهر قرمز و 285 شهر نارنجی داشتیم از رسیدن رعایت پروتکل های بهداشتی به حدود 60 درصد اطلاع داد.

18 اردیبهشت 1400

طرح جامع مدیریت پسماند پایتخت تصویب شد

تهران (پانا) - اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 18 رای موافق طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران را به تصویب رساندند.

16 اردیبهشت 1400

مقابله با کرونا با صدای واحد محقق می گردد

رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه باید صدای واحدی از کشور در عرصه مقابله با کرونا بیرون بیاید گفت: حفظ پروتکل های بهداشتی باید محور برنامه ریزی در کشور باشد.

13 اردیبهشت 1400

خبرنگاران سیمای عمومی شهرستان ری در دولت تدبیر و امید متحول شده است

شهرری ـ خبرنگاران ـ فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: سیمای عمومی شهری و روستایی این شهرستان در حوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان، صنعت، آب آشامیدنی و جاده های شهری و روستایی با تخصیص اعتبارات مختلف از جمله ارزش افزوده از سوی دولت تدبیر و امید متحول شده...

8 اردیبهشت 1400

(تصاویر) سرکوب اعتراضات در بریستول انگلیس

صدها نفر از مردم شهر بریستول واقع در جنوب غرب انگلیس، عصر یکشنبه با تجمع در خیابان های این شهر، به لایحه دولت لندن برای افزایش قدرت پلیس جهت سرکوب کردن تظاهرات ها اعتراض کردند.

4 اردیبهشت 1400

فرانسه کاردار پاکستان در پاریس را احضار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از داون نیوز، وزارت امور خارجه فرانسه در اعتراض به اظهارات اخیر عارف علوی رئیس جمهور پاکستان علیه تداوم رویکرد اسلام ستیزانه پاریس و انتقاد از تصویب لایحه مقابله با بنیادگرایی اسلامی، کاردار پاکستان را احضار کرد.

22 فروردین 1400

علت سفر رئیس مجلس به کردستان اعلام شد خبرنگاران

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان شرح داد: سفر رئیس مجلس به استان کردستان با هدف نظارت میدانی بر پروژه هایی که سال ها با وجود ردیف بودجه معطل مانده، انجام می شود.

8 فروردین 1400

قالیباف: بانوان نباید نقش مادری و خانوادگی را فراموش نمایند

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید نمود بانوان نباید در کنار تمام مسئولیت های اجتماعی خود، نقش مادری و مسائل خانوادگی خود را فراموش نموده و مسئولیت های اجتماعی بر نقش خانوادگی آن ها سایه بیندازد.

11 اسفند 1399

منصوری در کهگیلویه و بویراحمد اطلاع داد: 14 هزار میلیارد تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، رفاه و اجتماعی گفت: در مرحله نخست حدود 14 هزار میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کشور پرداخت شده است.

16 بهمن 1399

جزئیات واریز یارانه، پرداخت وام یک میلیونی و یارانه معیشتی

دولت و مجلس هر دو در شرایط فشار مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کسب وکارها، سعی نموده اند امتیاز بالاتری از یاری رسانی از مردم بگیرند. هر کدام که سهم بیشتری از مردم را تحت پوشش قرار دهد، برنده است و امتیاز خرید محبوبیت بیشتری را به جیب می زند. حالا...

11 بهمن 1399

آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا به شبکه بانکی ابلاغ شد

تهران (پانا) - بانک مرکزی در بخشنامه ای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص حمایت از بنگاه های اقتصادی و صاحبان مشاغل و کسب و کار های آسیب دیده ناشی از شیوع بیماری کرونا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

11 بهمن 1399

ظلمی که به تهران در تخصیص بودجه شده است

خبرنگاران :استاندار تهران با بیان اینکه در تخصیص بودجه به استان ظلم بزرگی شده است، گفت: سرانه های بهداشتی، آموزشی و ورزشی این استان به مراتب پایین تر از میانگین کشوری است.

6 بهمن 1399

بازگشت لایحه اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند میدان مرکزی تره بار

لایحه اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند میدان مرکزی میوه و تره بار بنابر پیشنهادی با 6 امضا به دو کمیسیون مرتبط بازگشت.

4 بهمن 1399

ایران آنقدر ظرفیت دارد که با تصویب برنامه هفتم توسعه ثبات اقتصادی به کشور بازگردد

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تمام سختی ها و مسائل اقتصادی، ایران آنقدر ظرفیت دارد که در یک دوره 5 ساله و با تصویب یک برنامه هفتم توسعه خوب و قوی، ثبات اقتصادی به کشور بازگردد.

30 دی 1399

تقابل ارتش و کنگره آمریکا درباره رقم کاهش نیروها در افغانستان

درحالی که کنگره آمریکا لایحه ای را برای جلوگیری از کاهش سطح نیروها در افغانستان به 4500 نفر تصویب نموده است اما فرمانده نظامیان آمریکایی گفت که فرایند کاهش نیروها به 2500 نفر در جریان است.

18 دی 1399

اتحادیه اروپا: خواستار توافق با انگلیس البته نه به هر قیمتی هستیم، هشدار درباره شکست مذاکرات برگزیت

رئیس شورای اروپایی در آخرین روزهای باقی مانده برای دستیابی به توافقی تجاری با انگلیس ضمن هشدار درباره شکست مذاکرات تاکید نمود که اروپا خواستار توافق با لندن اما نه به هر قیمتی است.

15 دی 1399
تعداد: (54)