منصوری در کهگیلویه و بویراحمد اطلاع داد: 14 هزار میلیارد تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شد

به گزارش طفره، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، رفاه و اجتماعی گفت: در مرحله نخست حدود 14 هزار میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کشور پرداخت شده است.

منصوری در کهگیلویه و بویراحمد اطلاع داد: 14 هزار میلیارد تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، عیسی منصوری در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این که متقاضیان به 19 بانک مشخص شده در این حوزه معرفی شدند، توضیح داد: این 14 هزار میلیارد تومان تسهیلات، در 14 رسته و حدود 858 زیر رسته تعریف شده است.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه نمود: علاوه بر این میزان در مرحله دوم نیز بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا به بخش گردشگری حدود 2 هزار میلیارد تومان، 1700 میلیارد تومان به بخش فرهنگ و هنر و 800 میلیارد تومان به بخش ورزش اختصاص یافته است.

منصوری گفت: پرداخت تسهیلات به بخش های آسیب دیده به تدریج ادامه پیدا می نماید و کوشش شده تا فرصت تنفس (بازپرداخت) در مرحله دوم بیشتر باشد به گونه ای که تا بهار آینده متقاضیان فرصت داشته باشند.

وی گفت: با شیوع بیماری ویروسی کرونا از اواخر سال گذشته دولت به منظور حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده تسهیلاتی را در اختیار آنان قرار داد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون عنوان نمود: در حوزه تسهیلات روستایی و عشایری تا قبل از مرحله پنجم 13 هزار میلیارد تومان تسهیلات در حدود 2 سال و نیم پرداخت شده و امید است این کار همچنان ادامه داشته باشد.

منصوری بیان نمود: توجه دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد خاص است و به همین علت این هیات از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که ترکیبی از معاونان و روسای صندوق ها و بانک ها بوده به استان اعزام شده اند.

وی اظهار امیدواری کرد در این سفر برای برطرف مشکل بیکاری و اشتغال استان تصمیمات مناسبی از سوی مسئولان اتخاذ گردد.

لازم به ذکر است: به دستور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،معاونین این وزارتخانه (غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع، حجتمیرزایی معاون امور مالی و عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال)در سفری دو روزه به منظور آنالیز شرایط طرح های اشتغالزایی ،سرمایه گذاری،شرایط بیکاری، بازدید از پروژه های نیمه تمام استان به کهگیلویه و بویراحمدسفر نموده اند .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 12416

به "منصوری در کهگیلویه و بویراحمد اطلاع داد: 14 هزار میلیارد تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوری در کهگیلویه و بویراحمد اطلاع داد: 14 هزار میلیارد تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید