کسب و کار

ضرر کهکشانی سامورایی ها از ممنوعیت حضور تماشاگر در المپیک

تهران (پانا) - ژاپنی ها با عدم حضور تماشاگران در المپیک میلیون ها دلار ضرر کردند.

10 مرداد 1400

پیش بینی بورس از نگاه بنیادگرایان و تکنیکی ها

خبرنگاران : تحلیل گران بنیادی و تکنیکی از دو زاویه مختلف به روندهای بازار سهام می نگرند و هر یک دلایل متفاوتی برای صعود و نزول شاخص ها معرفی می نمایند.

9 مرداد 1400

افزایش قیمت نوشابه تا 132 درصد

قیمت نوشابه های گاز دار در حالی فرایند افزایشی را طی نموده که تا 132 درصد نسبت به پارسال گران شده است.

6 مرداد 1400

تهدید آمریکا علیه عادی سازی روابط کشورهای عربی با سوریه

معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک به متحدان کشورش در خاورمیانه نسبت به عادی سازی روابط با سوریه هشدار داد و گفت: آنها باید با دقت زیاد قساوت هایی که این نظام علیه مردمش در دهه گذشته مرتکب شده است، مورد بررسی قرار دهند.

23 تیر 1400

تقلای پلیس آمریکا برای رویارویی با تابستانی خونین

یک شبکه آمریکایی در گزارشی نوشت، پلیس آمریکا در کوشش است با افزایش تیراندازی و قتل در این کشور در فصل تابستان مقابله کند.

22 تیر 1400

تعبیر خواب چاقو - چاقو خوردن و چاقو زدن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب چاقو خوردن و چاقو زدن از دیدگاه معبرین اسلامی و غربی با مفاهیم مختلفی بیان شده است. با تعبیر خواب چاقو شکسته، دعوا با چاقو، چاقوی آشپزخانه و... با ادامه مطلب همراه باشید.

16 تیر 1400

جزئیات ثبت نام از متقاضیان ثبت نام یارانه نقدی و معیشتی

خبرنگاران : مدیرکل دفتر یارانه های نقدی و غیرنقدی سازمان هدفمندی سازی یارانه ها از پیگری ثبت نام عمومی از متقاضیان یارانه نقدی و معیشتی از دستگاه های اجرایی اطلاع داد.

13 تیر 1400

ضربه ای دیگر بر تحریم ها ، محصولات ایران ساخت احتیاج پتروشیمی مسجد سلیمان را برطرف کرد

شکوفه های درخت تجاری سازی کالا های دانش بنیان در بهار سال جاری به ثمر نشست و میوه کاتالیست در پتروشیمی مسجد سلیمان مورد بهره برداری نهاده شد.

10 تیر 1400

ثبت بالاترین تورم فراوری در دهه 90؛گرانی در کمین هشت بخش

خبرنگاران: آنالیز شاخص قیمت فراوری کننده برای بخش خدمات در زمستان سال 99 نشان میدهد که، رکورد بالاترین نرخ تورم نقطه به نقطه و تورم میانگین برای بخش خدمات در سال های اخیر شکسته شده است.

6 تیر 1400

نگار قربانی موش دیوانه نشد

تهران (پانا) - درست هفت سال پیش بود. 19 اردیبهشت سال 93، برای وسیله های بازی صف کشیده بودند. عقربه ها از وحشت جفت کرده بودند و به نیمه نمی رسیدند و با قدرتی هرچه تمام تر روی ساعت 11 شب میخکوب شدند. آن شب نگار قربانی با دوستانش به پارک ارم رفته بود که اسیر موش...

27 خرداد 1400

خوب یا بد استفاده از دو ماسک

فوق تخصص بیماری های عفونی با بیان اینکه استفاده از دو ماسک باعث کاهش سطح اکسیژن خون نمی گردد گفت: توصیه ما این است که ماسک زیرین از نوع جراحی باشد و روی آن یک ماسک پارچه ای استفاده گردد.

10 خرداد 1400

8 شرکت دانش بنیان فناوری تلفن همراه هوشمند را توسعه می دهند

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی، 8 شرکت دانش بنیان در کشور کوشش می نمایند تا بازار ایران ساخت تلفن همراه هوشمند را رونق دهند.

2 خرداد 1400

صرف بیش از 1 میلیون نفر ساعت برای اجرای قانون جدید چک

به گزارش خبرنگاران، همانگونه که پیش از این اعلام شده اجرای قانون جدید چک در نظام بانکی کشور از ابتدای فروردین ماه سال 1400 الزامی است. این الزام نیازمند اقدامات وسیع و تدارکات فراوانی در بخش های مختلف از جمله بخش زیرساخت های فنی و فناوری بود که با هماهنگی...

2 خرداد 1400

امکان صادرات محصولات حوزه فناوریهای نرم با خانه های خلاق

به گزارش خبرنگاران، پرویز کرمی امروز در مراسم انعقاد تفاهم نامه حمایت از ایجاد خانه خلاق و مرکز نوآوری رسانه مهر که در محل سالن اجتماعات خبرنگاران برگزار گردید با بیان اینکه رسانه امید و امیدآفرینی در جامعه را ترویج می دهد، گفت: خانه های خلاق و نوآوری...

30 اردیبهشت 1400

مسکن ارزان می گردد، 3 کلید طلایی برای کاهش قیمت ها!

بازار مسکن در ماه های پایانی دولت دوباره به سمت نوسان قیمتی در حرکت است این در حالی است که بسیاری از کارشناسان عنوان می نمایند اقدامات دولت بازار را به سمت آرامش موقتی راهنمایی می نماید.

23 اردیبهشت 1400

آینده تئاتر و چالش هایش

تهران (پانا) - امیر دژاکام متولد 1341 در کرمان، بازیگر، کارگردان و مدرس است و ایوب خان تازه ترین کاری بود که او روی صحنه برد، آن هم در شرایطی که کرونا همچنان می تازید و چالش های بسیاری بر سر راه کارگردان و هنرمندان عرصه های مختلف هنری به وجود آورده بود.

19 اردیبهشت 1400

آخرین صورتحساب سهام عدالت ، افزایش ارزش سهام عدالت ادامه دارد؟

به گزارش خبرنگاران، در جریان معاملات امروز بازار سهام، شاخص بازار حدود 10 هزار واحد افزایش یافت. در معاملات امروز بعضی نمادها با افزایش حجم تقاضا همراه بودند اما با وجود افزایش شاخص، بسیاری از نمادها قفل در صف فروش بودند و فرایند نزولی داشتند.

25 فروردین 1400

5 دقیقه استراحت در بین کار مفید است

رعایت 5 دقیقه استراحت در ساعات کاری روزانه به برطرف خستگی و بهبود عملکرد کارمندان یاری می نماید.

21 فروردین 1400
15 فروردین 1400

قیمت بلیت هواپیما در نوروز افزایش نمی یابد

مقصود اسعدی سامانی از توافق شرکت های هواپیمایی مبنی بر عدم افزایش نرخ بلیت در ایام نوروز اطلاع داد.

15 فروردین 1400
تعداد: (205)