کسب و کار

تور دهلی: کمترین مقدار مرگ در اثر کووید در هند از 7 ماه اخیر تا کنون

هند کمترین مرگ و میر ناشی از کووید 19 را از هفت ماه اخیر تا به امروز گزارش نموده است.

8 مهر 1400

حضور معلمان فیلم ساز در هیأت انتخاب پنجاه ویکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

تهران (پانا) - دبیر باشگاه معلمان فیلم ساز از نقش آفرینی معلمان هنرمند فعال و حضور معلمان فیلم ساز در هیأت انتخاب پنجاه ویکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد اطلاع داد.

6 مهر 1400

سردرد تنشی یا عروقی

درد ناشی از تنگ شدن رگ های مغز که باعث فشار آمدن روی دیواره رگ ها می گردد. درد ناشی از گشادشدن رگ های مغز این سردردها می توانند گهگاه پیش آیند، مثلاً در اثر یک واقعه استرس زا، یا این که به صورت مزمن رخ دهند (گاهی هر روز).

1 مهر 1400

اول مهر بـا شپش می آید

تماشا شپش، این حشره خزنده و چندش آور، برای بیشتر مردم واقعا ترسناک است. البته فردی که این حشره را در موهای خود پیدا نموده، احساسات دیگری غیر از ترس را هم تجربه می نماید. مثل خجالت از اینکه آدم کثیف و شلخته ای به نظر می رسد. والدینی که فرزند آنها مبتلا...

29 شهریور 1400

نظارت بر فروشگاه های تجهیزات پزشکی در آبادان

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آبادان از بازرسی از فروشگاه های تجهیزات پزشکی در حوزه تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

6 شهریور 1400

تفاوت کشورهای اسکاندیناوی با سایر کشورهای جهان ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

نسل جنگجویان وایکینگی معروف همان مردم اسکاندیناوی هستند که در زمان های قدیم، با کشتی به سرزمین های مختلف حمله می کردند و اموال آنها را غارت می کردند. دزدان شمال اروپا خرافاتی بودند و خدایان وایکینگی نظیر اودین و گرگ غول آسا را ستایش می کردند. وایکینگ...

3 شهریور 1400

یک روز بارانی در سنگاپور را چطور بگذرانیم؟ ، فروش آنلاین بلیط هواپیما به مقصد سنگاپور

هوای همواره گرم و مرطوب سنگاپور، یک روز بارانی این کشور را به فرصتی مناسب تبدیل می نماید تا لباس گرم بپوشید و از هوای خنک لذت ببرید. اگر هوادار هوای بارانی هستید امروز با مجله خبرنگاران همراه شوید تا به شما بگوییم که در یک روز بارانی در سنگاپور چه فعالیت...

2 شهریور 1400

10 جاذبه برتر منطقه گالاتا در استانبول

منطقه گالاتا، قطب فرهنگی و اجتماعی شهر استانبول است. این منطقه دارای مجموعه ای از آثار تاریخی، یادبود، تجربه های مجذوب کننده و جاذبه های دیدنی است که باعث می گردد خاطرات سفر به ترکیه و استانبول را تا مدت ها نباید فراموش کنید.

17 مرداد 1400

ضرر کهکشانی سامورایی ها از ممنوعیت حضور تماشاگر در المپیک

تهران (پانا) - ژاپنی ها با عدم حضور تماشاگران در المپیک میلیون ها دلار ضرر کردند.

10 مرداد 1400

پیش بینی بورس از نگاه بنیادگرایان و تکنیکی ها

خبرنگاران : تحلیل گران بنیادی و تکنیکی از دو زاویه مختلف به روندهای بازار سهام می نگرند و هر یک دلایل متفاوتی برای صعود و نزول شاخص ها معرفی می نمایند.

9 مرداد 1400

افزایش قیمت نوشابه تا 132 درصد

قیمت نوشابه های گاز دار در حالی فرایند افزایشی را طی نموده که تا 132 درصد نسبت به پارسال گران شده است.

6 مرداد 1400

تهدید آمریکا علیه عادی سازی روابط کشورهای عربی با سوریه

معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک به متحدان کشورش در خاورمیانه نسبت به عادی سازی روابط با سوریه هشدار داد و گفت: آنها باید با دقت زیاد قساوت هایی که این نظام علیه مردمش در دهه گذشته مرتکب شده است، مورد بررسی قرار دهند.

23 تیر 1400

تقلای پلیس آمریکا برای رویارویی با تابستانی خونین

یک شبکه آمریکایی در گزارشی نوشت، پلیس آمریکا در کوشش است با افزایش تیراندازی و قتل در این کشور در فصل تابستان مقابله کند.

22 تیر 1400

تعبیر خواب چاقو - چاقو خوردن و چاقو زدن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب چاقو خوردن و چاقو زدن از دیدگاه معبرین اسلامی و غربی با مفاهیم مختلفی بیان شده است. با تعبیر خواب چاقو شکسته، دعوا با چاقو، چاقوی آشپزخانه و... با ادامه مطلب همراه باشید.

16 تیر 1400

جزئیات ثبت نام از متقاضیان ثبت نام یارانه نقدی و معیشتی

خبرنگاران : مدیرکل دفتر یارانه های نقدی و غیرنقدی سازمان هدفمندی سازی یارانه ها از پیگری ثبت نام عمومی از متقاضیان یارانه نقدی و معیشتی از دستگاه های اجرایی اطلاع داد.

13 تیر 1400

ضربه ای دیگر بر تحریم ها ، محصولات ایران ساخت احتیاج پتروشیمی مسجد سلیمان را برطرف کرد

شکوفه های درخت تجاری سازی کالا های دانش بنیان در بهار سال جاری به ثمر نشست و میوه کاتالیست در پتروشیمی مسجد سلیمان مورد بهره برداری نهاده شد.

10 تیر 1400

ثبت بالاترین تورم فراوری در دهه 90؛گرانی در کمین هشت بخش

خبرنگاران: آنالیز شاخص قیمت فراوری کننده برای بخش خدمات در زمستان سال 99 نشان میدهد که، رکورد بالاترین نرخ تورم نقطه به نقطه و تورم میانگین برای بخش خدمات در سال های اخیر شکسته شده است.

6 تیر 1400

نگار قربانی موش دیوانه نشد

تهران (پانا) - درست هفت سال پیش بود. 19 اردیبهشت سال 93، برای وسیله های بازی صف کشیده بودند. عقربه ها از وحشت جفت کرده بودند و به نیمه نمی رسیدند و با قدرتی هرچه تمام تر روی ساعت 11 شب میخکوب شدند. آن شب نگار قربانی با دوستانش به پارک ارم رفته بود که اسیر موش...

27 خرداد 1400

خوب یا بد استفاده از دو ماسک

فوق تخصص بیماری های عفونی با بیان اینکه استفاده از دو ماسک باعث کاهش سطح اکسیژن خون نمی گردد گفت: توصیه ما این است که ماسک زیرین از نوع جراحی باشد و روی آن یک ماسک پارچه ای استفاده گردد.

10 خرداد 1400

8 شرکت دانش بنیان فناوری تلفن همراه هوشمند را توسعه می دهند

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی، 8 شرکت دانش بنیان در کشور کوشش می نمایند تا بازار ایران ساخت تلفن همراه هوشمند را رونق دهند.

2 خرداد 1400
تعداد: (213)