وزیر دفاع: روزانه 150 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده فراوری می کنیم

به گزارش طفره، وزیر دفاع با اشاره به فراوری روزانه 150 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده در صنایع دفاع، گفت: به مردم اطمینان می دهیم در فراوری مواد ضدعفونی و ماسک از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وزیر دفاع: روزانه 150 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده فراوری می کنیم

به گزارش گروه سیاسی طفره، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح با حضور در خطوط فراوری انبوه مواد ضدعفونی کننده و مواد بهداشتی و همچنین کارخانجات فراوری الکل اتیلیک که پایه اولیه مواد ضدعفونی کننده استاندارد و بهداشتی است بر افزایش فراوری این مواد تاکید نمود.

وزیر دفاع در این بازدید با تاکید بر افزایش حداکثری فراوری مواد ضد عفونی کننده بهداشتی و الکل اتیلیک تا برطرف احتیاج های کامل حوزه بهداشت و درمان جامعه توضیح داد: با کوشش شبانه روزی متخصصین سازمان صنایع دفاع پیروز شدیم به صورت روزانه 150 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده بهداشتی در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی کشور قرار دهیم و به همه همکاران صنعت دفاعی تاکید شده است تا این فرایند فراوری به صورت مستمر و شبانه روزی و بی وقفه در ایام تعطیلات نوروز ادامه یابد.

حاتمی گفت: به مردم عزیز ایران اسلامی اطمینان خاطر می دهیم که سربازانشان در وزارت دفاع با بهره گیری از تمام ظرفیت های صنعت دفاعی در فراوری و واگذاری مواد ضد عفونی کننده بهداشتی و ماسک های استاندارد از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 8154

به "وزیر دفاع: روزانه 150 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده فراوری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع: روزانه 150 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده فراوری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید