ورود 40 هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس، ثروت عموم مردم در بورس چقدر شد؟ ، 5عرضه اولیه در راه است

به گزارش طفره، خبرنگاران: مدیرعامل فرا بورس ایران گفت: بازدهی بیش از 160 درصد در بورس را تجربه نموده ایم و ارزش بازاری و ثروت عموم مردم در بورس به 7 هزار و 700 تریلیون تومان رسیده است.

ورود 40 هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس، ثروت عموم مردم در بورس چقدر شد؟ ، 5عرضه اولیه در راه است

به گزارش طفره به نقل از مهر، امیر هامونی با حضور در تحریریه بخش خبری 21 شبکه یک سیما اضافه نمود: از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از 40 هزار میلیارد تومان پول جدید وارد بازار بورس شده است؛ همچنین از ابتدای سال جاری سه و نیم میلیون نفر کد بورسی جدید در بورس تهران و فرا بورس گرفته اند.

وی اضافه نمود: ارزش معاملات در بورس بیش از 20 هزار میلیارد تومان است و هفته پیش رکورد 31 هزار میلیارد تومان نیز شکسته شد.

هامونی ادامه داد: بازدهی بیش از 160 درصد در بورس را تجربه نموده ایم و ارزش بازاری و ثروت عموم مردم در بورس به 7 هزار و 700 تریلیون تومان رسیده است.

وی گفت: به جز سهامداران عدالت 15 میلیون نفر کد بورسی فعال دارند.

وی اضافه نمود: در آینده نزدیک عرضه اولیه نیروگاه آبادان، پتروشیمی بوعلی، پدیده شیمی جم، زغال سنگ طبس و نیروگاه گیلان در بورس انجام می گردد.

مدیرعامل فرابورس ایران گفت: با مشوق های اقتصادیاتی برای شرکت هایی که در بازار بورس عرضه می شوند که شفافیت های اقتصادی را در پی دارد، ورود شرکت های بخش خصوصی فعال به بورس، تسهیل تبدیل سهام خاص به عام برای ورود شرکت ها به بورس و ایجاد تابلوی جدید برای شرکت های دانش بنیان در این بازار عرضه در بورس تقویت می گردد.

وی اضافه نمود: البته عرضه شرکت های دولتی و نیمه دولتی 50 درصد به اراده مدیران آنها برای عرضه اولیه در بورس بستگی دارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 9973

به "ورود 40 هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس، ثروت عموم مردم در بورس چقدر شد؟ ، 5عرضه اولیه در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود 40 هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس، ثروت عموم مردم در بورس چقدر شد؟ ، 5عرضه اولیه در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید