اخبار اقتصادی

ویروس کرونا و جامعه انسانی با سرنوشت مشترک

پس از شیوع ویروس کرونا توجه به معنای همدردی و همبستگی در جامعه انسانی با سرنوشت مشترک بدون توجه به مرزهای جغرافیایی بیش از پیش تبلور پیدا کرده است.

10 فروردین 1399

سفر به یزد، زیباترین شهر خشتی جهان

ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم داده اند تا یزد را سرآمد شهرهای سنتی دنیا نمایند. شهری که با بازی 4 عنصر اصلی طبیعت شکل گرفته و در اوج زیبایی همچنان با فروتنی بر روی میهمانانش لبخند میزند. در این مطلب می خواهیم با نوای باد در بادگیرها، پاکی آب...

10 فروردین 1399

برنامه ایران برای صادرات ال ان جی به اروپا

وزیرنفت درخصوص برنامه وزارت نفت برای صادرات گاز به اروپا گفت:در انتقال گاز به اروپا بیشتر بر روی صادرات گاز به صورت LNG تمرکز می گردد.

9 فروردین 1399

رژیم غذایی مردم برزیل

کشور برزیل با وسعتی در حدود هشت میلیون و ششصد کیلومتر مربع، عنوان پنجمین کشور پهناور دنیا را از آن خود نموده است. قرار دریافت آن در غرب قاره آمریکای جنوبی، عبور خط استوا از سرزمین های شمالی، داشتن خط ساحلی با اقیانوس اطلس، وجود جلگه ها و فلات هایی وسیع،...

3 فروردین 1399

و خاتمه فتح الله زاده با یک استعفای بی صدا، سوختن مرد جنجالی؛ تو مدیر استقلال نمی شوی!

فارغ از بحث هایی نظیر منع به کارگیری بازنشستگان و محدودیت هایی که برای فتح الله زاده وجود دارد، این استعفا، انتها کوتاه ترین و البته بی حاصل ترین حضور فتح الله زاده در استقلال بود. استعفایی که حتی در شبکه های اجتماعی هم سر و صدای زیادی به پا نکرد و در...

29 اسفند 1398

سفرهای غیرضروری میان آمریکا و کانادا ممنوع می گردد

بیم از انتشار ویروس کرونا سفرهای غیرضروری میان آمریکا و کانادا را متوقف خواهد نمود.

29 اسفند 1398

هیات های سیاسی، فرهنگی و مالی ایتالیا در راه تهران، رم برای حضور ایران در ژنو 2 کوشش می نماید

به گزارش خبرنگاران، اما بونینو وزیر امور خارجه ایتالیا که به تهران سفر نموده است، در نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه به شما قول داده بودم که پاسخ سفرتان به رم را خواهم داد، گفت: زمان دیدار رئیس جمهور ایران و نخست وزیر ایتالیا...

26 اسفند 1398

دردسر های خاموشی در پایتخت

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه خاموشی معابر تهران زمینه ساز حوادث و مسائل فراوان شده است گفت: در این زمینه به شرکت توزیع برق تهران تذکر می دهیم.

24 اسفند 1398

تجارت مواد مخدر ابزاری برای پیشبرد عملیات مخفی سیا در ایران، چین و روسیه

حدود 500 هزار جریب زمین برای کشت مواد مخدر در افغانستان به سازمان سیا، این فرصت را می دهد تا با استفاده ازپول بدست آمده از قاچاق مواد، عملیات مخفی خود را به پیش ببرد و جهت تجارت مواد مخدر به سوی کشورهای ایران، چین و روسیه را فعال کند.

22 اسفند 1398

مجیدی: تا دیشب می گفتند محال است به دبی برویم، حالا از خبر خوش حرف می زنند، اجازه نمی دهم شارلاتان ها اطراف استقلال باشند

فرهاد مجیدی سکوت چند وقت اخیر خود را شکست و به انتقاد از شرایط تیم استقلال و عملکرد مسئولان این باشگاه پرداخت.

21 اسفند 1398

نخستین سخنرانی سلطان هیثم؛ تأکید بر تغییر نکردن سیاست خارجی عمان

سلطان هیثم بن طارق آل سعید بر دنباله روی از رویکرد سلطان قابوس بن سعید و تغییر نکردن سیاست خارجی عمان تأکید کرد.

19 اسفند 1398

واشنگتن و سئول برای جلب رضایت پیونگ یانگ، رزمایش های نظامی را محدود می نمایند

یک مقام ارشد وزارت دفاع کره جنوبی اطلاع داد، به منظور تقویت فرصت های دیپلماتیک در قبال کره شمالی، سئول و واشنگتن درصدد محدود کردن رزمایش نظامی مشترک شان در بهار سال آینده هستند.

18 اسفند 1398

رشته لجستیک در مقطع دکتری به طور سراسری دانشجو پذیرش می نماید

دبیر اجرایی کنفرانس بین المللی لجستیک و مدیریت زنجیره تأمین، گفت: نقش اساسی رشته لجستیک کاربردی کردن دانش در دانشگاه و حوزه صنعت است که می تواند اقتصاد را متحول کند.

18 اسفند 1398

از ظرفیت شورای گفت وگو برای حل مسائل بهره ببرید

رئیس اتاق ایلام گفت: قوانین مخل مالی در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی آنالیز و متناسب با آن کارهای لازم در مورد برطرف آنها انجام می گردد.

17 اسفند 1398

خبر خوش برای دانشجویان دکتری ، احتمال افزایش وام های دکتری

معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در مورد افزایش وام دکتری گفت: اگر منابع صندوق اجازه دهد محتمل است هیئت امنا افزایش وام های دکتری را تصویب کند.

17 اسفند 1398

آلمان از رویکردِ تهدید و تنش آمریکا در قبال ایران انتقاد کرد

وزیر خارجه آلمان ضمن انتقاد از رویکرد آمریکا علیه ایران تاکید نمود که سیاست تهدید و تنش به نتایج دلخواه منجر نخواهد شد.

12 اسفند 1398

شروع رونق بازار مسکن از تابستان 97

رئیس کمیسیون تخصصی املاک کشور می گوید : اگر فرایند افزایش معاملات مسکن ادامه یابد ، تا اوایل تابستان سال 97 این بازار وارد دوران رونق خواهد شد.

11 اسفند 1398

روسیه به رغم بودجه نظامی کمتر از آمریکا و ناتو، امنیت خود را تأمین می کند

معاون نخست وزیر روسیه گفت: با وجودی که هزینه های دفاعی این کشور 12 الی 14 برابر کمتر از بودجه نظامی آمریکا و ناتو است، نظامیان روسی از آمادگی رزمی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت کشور با اطمینان تامین می شود.

11 اسفند 1398

آشنایی با فرودگاه هایی که در لیست Skytrax جای دارند

در دنیایی که سفرهای هوایی و پرواز با هواپیماهای مختلف روز به روز رشد بیشتری پیدا می نمایند و مردم برای رسیدن به مقصدهای تفریحی و کاری بیشتر به هواپیماها اطمینان می نمایند، امکانات و موقعیت های فرودگاه های بین المللی در کنار امنیت و نوع هواپیماها بسیار...

6 اسفند 1398

همایش بین المللی گردشگری ایران در استان مازندران برگزار می گردد

همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته 30 دی ماه به مدت دو روز در استان مازندران برگزار می گردد.

6 اسفند 1398
تعداد: (238)