اخبار اقتصادی

خبرنگاران پرداخت مالیات در ایلام تسهیل شد

ایلام - خبرنگاران - مدیرکل امور مالیاتی ایلام از تسهیل پرداخت مالیات توسط مودیان مالیاتی مشاغل مختلف در این استان اطلاع داد.

8 مهر 1399

شرایط حاد بچه ها اوتیسمی در مواجهه با کرونا

ویژگی های رفتاری بچه ها اوتیسمی به گونه ای است که نمی توانند ماسک بزنند و رعایت شیوه نامه های بهداشتی هم برای آن ها سخت است.

7 مهر 1399

پکن خواستار توقف فروش سلاح به تایوان شد

ایسنا نوشت: وزارت خارجه چین ضمن محکوم کردن توافق واشنگتن برای فروش سلاح به تایوان، تصمیم دولت آمریکا برای تحریم بعضی نرم افزارهای چینی را با انگیزه سیاسی دانست.

5 مهر 1399

خبرنگاران استاندار : نحوه بازگشایی مدارس اصفهان اطلاع رسانی می شود

اصفهان - خبرنگاران - استاندار اصفهان با تاکید بر ضرورت حفظ آرامش خانواده ها، گفت: نحوه بازگشایی مدارس استان به طور قطع با توجه به تمامی جوانب بررسی و اطلاع رسانی می شود.

5 مهر 1399

سیستم تصفیه آب همراه نفت پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی نمونه خارجی ندارد

خبرنگاران/گیلان سرپرست پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی، سیستم تصفیه آب همراه با فرایند ترکیبی را بدون نمونه خارجی دانست و بیان نمود: روش معمول در جهان به صورت پیش تصفیه است که با تزریق در چاه و یا محیط های پذیرنده انجام می گردد.

5 مهر 1399

جزئیات پرداخت طلب برانکو از سوی باشگاه پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس طبق حکم فیفا بایستی مبلغ یک میلیون و 113 هزار یورو به برانکو ایوانکوویچ تا 16 مرداد ماه پرداخت کند تا پرونده سرخپوشان بسته شده و کار به مشخص حکم انضباطی نسبت به این بدهی نرسد.

4 مهر 1399

طراحی لباس پیکی بلایندرز؛ اهمیت کراواتی بودن

وب سایت چی بپوشم: سریال پیکی بلایندرز، یکی از پیروز ترین و پرطرفدارترین سریال های چند سال اخیر است؛ سریالی بریتانیایی، با امتیاز 8.8 در IMDB، درباره یک گروه گانگستری در قرن بیستم میلادی در لندن، قلب انگلستان و شهر بیرمنگام است. طراحی لباس این فیلم برعهده...

4 مهر 1399

90000 مورد جدید کرونا در هند در یک شبانه روز ، هند به رده دوم دنیا رسید

هند روز یکشنبه 16 شهریور 90000 مورد جدید عفونت با ویروس کرونا در طول 24 ساعت را گزارش کرد و به این ترتیب این کشور با پشت سر گذاشتن برزیل از لحاظ شمار مواد ثبت شده کرونا به رده دوم دنیا رسید.

3 مهر 1399

کاهش مدت زمان سفر به فضا توسط روسی ها

فضانوردان روس تمریناتی برای سفری سریع به ایستگاه فضایی بین المللی آغاز کرده اند. در این برنامه مدت زمان سفر به ایستگاه از 6 ساعت به 3 ساعت کاهش می یابد.

3 مهر 1399

فراوری فولاد خام ایران از مرز 30 میلیون تن عبور کرد

به گزارش خبرنگاران، خداداد غریب پور با اشاره به اثرات افتتاح طرح های فولاد، اظهار کرد: ایجاد هر شغل در زنجیره فولاد از ابتدای بخش معدن تا انتهای زنجیره، سبب شکل گیری 17 شغل غیرمستقیم و پایدار می گردد.

3 مهر 1399

چقدر به نسخه های چاقی و لاغری مجازی اطمینان کنیم؟

زندگی آنلاین/ فضای مجازی پر است از نسخه های ریز و درشت درباره لاغری و چاقی اما آیا واقعا با این نسخه ها می توان به وزنی ایده آل رسید. در گفت و گویی با دکتر لادن گیاهی به رمز و رازهای چاقی و لاغری و راست و دروغ نسخه های مجازی می پردازیم.

3 مهر 1399

خبرنگاران کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برای پمپئو احضاریه صادر کرد

نیویورک- خبرنگاران- رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با صدور احضاریه ای برای وزیر خارجه آمریکا خواهان ارسال اسناد فراهم شده علیه جو بایدن شده است.

2 مهر 1399

نگاه مثبت النهضه به نامزد نخست وزیری تونس

عضو دفتر اجرایی حزب النهضه از نظر مثبت این حزب درباره نامزد نخست وزیر جدید تونس خبر داد.

31 شهریور 1399

توسعه ظرفیت مدارس غیردولتی با ایجاد خلاقیت

وزیر آموزش و پرورش گفت: باید بتوانیم با ایجاد خلاقیت بر توسعه ظرفیت مدارس غیردولتی بیفزاییم.

31 شهریور 1399

هشدار ، مردم چابهار در عید قربان مراسم هک پهلی را انجام ندهند

رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی با توجه به شیوع کرونا در نماز عید قربان لازم است و مردم در عید سال جاری مراسم هک پهلی (طلب حلالیت) را برای سلامت خود و دیگران انجام ندهند.

29 شهریور 1399

اظهارات ضد ترکیه ای وزیران خارجه مصر و ارمنستان

وزیر خارجه مصر اظهار کرد: مصر از دستیابی به راه چاره مسالمت آمیز بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان حمایت می نماید.

28 شهریور 1399

افزایش سرسام آور اجاره بها در بعضی استان ها

خبرنگاران: معاون وزیر راه از افزایش 800 درصدی نرخ اجاره بها در بعضی استان ها با وجود مصوبه ستاد ملی کرونا اطلاع داد و گفت: دلیل این اتفاق ناآگاهی مردم بوده است.

27 شهریور 1399

تحقق حماسه مالی با ایجاد فضای رقابت در بخش خصوصی

تحقق حماسه مالی و حل مسائل مردم، دولت باید فضا را برای رقابت مناسب بخش خصوصی فراهم کند و تا زمانی که در فعالیت های مربوط به بازار از مردم یاری گرفته نشود، دولت به تنهایی قادر به حل مسائل نخواهد بود.

25 شهریور 1399

زیرسایه نخلستان 200 ساله در بیابان لوت

روستای دهسلـم واقـع در شهرستـان نهبنـدان و در 85 کیلومتری جنوب غربی این شهرستان واقع شده است. این روستا مساحتی در حدود دو هزار هکتار دارد و دارای دو نمکزار کوچک و عظیم است.

22 شهریور 1399

آثاری کهن که ایستاده پیام تاریخ اردبیل را منتقل می کنند

ایسنا/ این خبر پیرامون آثاری کهن که ایستاده پیام تاریخ اردبیل را منتقل می کنند، نگارش شده است.

21 شهریور 1399
تعداد: (356)