شهرداری تبریز اجاره بهای 11 هزار واحد تجاری را بخشید

به گزارش طفره، شهردار تبریز گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و به منظور کمک به اصناف و بازاریان آسیب پذیر اجاره بهای اسفند سال گذشته و فروردین امسال 11 هزار واحد تجاری تحت مالکیت شهرداری بخشیده شد.

شهرداری تبریز اجاره بهای 11 هزار واحد تجاری را بخشید

به گزارش خبرنگار از ،ایرج شهین باهرشهردار تبریز، افزود: این تصمیم به خاطر این انجام شد تا اصناف بتوانند با خیال راحت تری مغازه هایشان را ببندند و در خانه بمانند و از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

او با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا باعث شده تا درآمد اصناف و کسبه به میزان قابل توجهی کاهش یابد، گفت: شهرداری تبریز تلاش می کند با این اقدام خود از ضرر و زیان هرچه بیش تر این قشر جلوگیری کند.

شهین باهر، ادامه داد: بخشودگی اجاره بها از سوی شهرداری تبریز به نوعی فرهنگ سازی برای سایر موجرها هست تا با تقسیم ضرر و زیان ناشی از شیوع ویروس کرونا، هوای یکدیگر را بیش از پیش داشته باشیم.

او یادآوری کرد: شهرداری تبریز 65 مجتمع و 11 هزار واحد تجاری دارد که پس از ارائه پیشنهاد بخشودگی اجاره بهای آن ها به شورای شهر، اعضای این شورا نیز این پیشنهاد را برای اجرا در ماه های مذکور تصویب کردند.

گفته می شود در آذربایجان شرقی 120 هزار واحد صنفی دارای جواز کسب وجود دارد که از این تعداد 60 هزار واحد صنفی در تبریز فعالیت دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 8266

به "شهرداری تبریز اجاره بهای 11 هزار واحد تجاری را بخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری تبریز اجاره بهای 11 هزار واحد تجاری را بخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید