دو سرنشین زنده هواپیمای آمریکایی درافغانستان مفقود شده اند

به گزارش طفره، به گزارش خبرنگاران، خالد وردک، رئیس پلیس ولایت غزنی در افغانستان به رویترز اعلام نموده است که در جریان سقوط هواپیمای آمریکایی در این ولایت حداقل چهار جسد وجود داشته است.

دو سرنشین زنده هواپیمای آمریکایی درافغانستان مفقود شده اند

خالد وردک همچنین گفته است که براساس اطلاعات موجود، 2 نفر از سرنشینان هواپیمای سقوط نموده آمریکا زنده بوده اند، که در حال حاضر مفقود شده اند.

پیش از این، یک مقام دفاعی آمریکا اعلام نموده بود که ارتش این کشور بقایای اجساد هواپیمای نظامی ساقط شده در افغانستان را کشف نموده است.

این در حالیست که پنتاگون تا کنون از اظهارنظر پیرامون این موضوع خودداری نموده است.

از سوی دیگر، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا دیروز دوشنبه درباره هواپیمای ساقط شده این کشور در افغانستان اعلام نموده بود: از موضوع مطلع هستم. در حال حاضر چیز بیشتری در این باره نمی توانم بیان کنم.

شایان ذکر است، ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان روز گذشته در تشریح جزئیات سرنگونی هواپیمای نظامی متعلق به تروریست های آمریکایی در ولایت غزنی افغانستان گفت که هواپیمای سرنگون شده در حال اجرا مأموریت جاسوسی در آسمان غزنی بود که ساقط شد.

در بیانیه طالبان تأکید شده بود که در جریان این رویداد سرنشینان این هواپیما از جمله شماری از افسران ارشد سازمان سیا به هلاکت رسیده و اجساد آن ها در مجاورت لاشه هواپیما مشهود است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 اسفند 1398 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 7341

به "دو سرنشین زنده هواپیمای آمریکایی درافغانستان مفقود شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو سرنشین زنده هواپیمای آمریکایی درافغانستان مفقود شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید