با این خودرو از شر ترافیک خلاص شوید

به گزارش طفره، یک استارت آپ لهستانی خودرویی الکتریکی ساخته که با ویژگی های خاص خود می تواند از میان ترافیک خودروها عبور کند.

با این خودرو از شر ترافیک خلاص شوید

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری طفره، یک استارت آپ لهستانی، خودرویی کاملاً برقی ساخته که دارای سیستم تعلیق خلاقانه ای بوده و چرخ های جلوی آن قادر به جمع شدن است. این موضوع به راننده این امکان را می دهد که به راحتی مانند موتورسیکلت از میان ترافیک عبور کند.

این خودروی کوچک برقی همچنین می تواند در همه جا پارک کند. در اصل، این وسیله ترکیب بی نظیری از خودرو و موتورسیکلت است که شما را در امان نگه داشته، از آب وهوا محافظت کرده و از شر ترافیک ناامیدکننده خلاص می کند.

این خودرو که تریگو نام دارد، چهار چرخ مانند خودرو و یک کابین محصور دارد که فضای کافی برای دو فرد بزرگ سال در آن وجود دارد. هنگامی که چرخ های جلو به سمت داخل جمع می شوند، تریگو دارای حداکثر عرض 83 سانتی متر به همراه شعاع چرخش 3.3 متری است. همچنین سرعت آن در این حالت می تواند تا 25 کیلومتر در ساعت برسد. این خودرو از سیستم دینامیک موتورسیکلت برخوردار است.

هنگامی که این خودرو به سرعت بالاتر از 25کیلومتر بر ساعت برسد، چرخ های جلو باز شده و می تواند مانند یک ماشین معمولی و با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

4112/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 9747

به "با این خودرو از شر ترافیک خلاص شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این خودرو از شر ترافیک خلاص شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید