گل محمدی: قهرمانی امکانات می خواهد، ما محرومیم

یحیی گل محمدی سرمربی پدیده با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با استقلال درباره این مسابقه گفت: انتظار داشتیم یک بازی جذاب و زیبا و پر گل داشته باشیم اما نبود. دو تیم تمرکز دفاعی بیشتری داشتند و گل نخوردن برای هر دو تیم بسیار مهم بود و همین مساله باعث شد موقعیت های زیادی ایجاد نشود. دریافت یک امتیاز از استقلال در این استادیوم و برابر طرفداران ارزشمند بود. بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند و تمرکز خوبی داشتند تا موقعیت به حریف ندهیم. از نتیجه ای که گرفتیم راضی هستم اما از شکل کل بازی که جذاب نبود، راضی نیستم. در هر صورت به بازیکنانم برای نیم فصل سختی که داشتیم و 31 امتیاز گرفتیم، تبریک می گویم. با تمام مسائل و محدودیت ها و امکانات کمی که داریم، کار سختی بود. از بازیکنان و طرفداران تشکر می کنم. طرفداران امروز به ما دلگرمی دادند و توانستند با حضور خود از تیم ما حمایت نمایند.

گل محمدی: قهرمانی امکانات می خواهد، ما محرومیم

گل محمدی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد این تیم در نقل و انتقالات گفت: عملکرد بازیکنان در نیم فصل اول خیلی خوب بود. در یکی دو پست باید خود را تقویت کنیم و بازیکن جذب کنیم اما این موضوع به بودجه باشگاه ارتباط دارد و این موضوع در کل به مباحث مالی باشگاه مربوط است و اگر بودجه باشد، بازیکن خوب اضافه می گردد اما احتیاج به بازیکن خاصی نداریم. در ادامه البته تیم خود را بررسی می کنیم تا ببینیم در چه پستی بازیکن احتیاج داریم.

یحیی گل محمدی در پاسخ به این سوال که پدیده در نیم فصل مانند فصل های گذشته نتیجه گرفته و آیا این روند با مسائل ادامه دارد، اعلام کرد: این نتایج حاصل کوشش همه مجموعه پدیده و خصوصا بازیکنانی بود که توانستند 31 امتیاز کسب نمایند. انگیزه های بازیکنان دلیل اصلی این اتفاق است و آنها برای پیشرفت کوشش می نمایند تا خود را به عنوان بازیکن بزرگ و در حد تیم ملی معرفی نمایند. یک همت و اراده برای پیشرفت تیم وجود دارد. نمی دانم کی این اتفاق رخ می دهد اما احتمالا یک بخش خصوصی این تیم را دست بگیرد. خبرهایی هست اما دقیق آن را نمی دانم. در ادامه ما به حمایت احتیاج داریم و باید خودمان را برای نیم فصل دوم آماده کنیم. فرصت خوبی حدود 50 روز داریم تا نقاط ضعف و قوت خود را ترمیم کنیم و باید از این فرصت استفاده کنیم.

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که تیم شما شبیه به استقلال خوزستان است و آیا می توانید مانند این تیم قهرمان شوید، گفت: قهرمان شدن یک سری امکانات می خواهد. باید چیزهایی داشته باشیم که دیگران نداشته باشند. ما مسائل مالی زیادی داریم و قهرمان شدن کار راحتی نیست. ما در هر صورت باشگاهی هستیم که سخت کوشش می کنیم تا سه امتیاز هر بازی را به دست بیاوریم. باید واقع بین باشیم که قهرمان شدن کار راحتی نیست و امکانات می خواهد. ما از این امکانات محروم هستیم و باید سرمایه گذاری زیادی داشته باشیم. این سرمایه گذاری باعث ایجاد شخصیت در جمع بازیکنان می گردد تا آنها به قهرمانی فکر نمایند. ما هنوز به این مرحله نرسیده ایم اما چیزی که تعیین است اینکه ما آرزوهای بزرگی در سر داریم و برای رسیدن به این آرزوها کوشش می کنیم.

یحیی گل محمدی درباره اعتراض خلعتبری بعد از تعویض گفت: او می خواهد بیشتر یاری کند و بازیکن متفکر تیم ماست.

منبع: ایران ورزشی

به "گل محمدی: قهرمانی امکانات می خواهد، ما محرومیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: قهرمانی امکانات می خواهد، ما محرومیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید