مراسم شروع به کار اولین وزیر دفاع رنگین پوست آمریکا

به گزارش طفره، 43 درصد از افراد حاضر در بدنه 1.3 میلیون نفری وزارت دفاع و نیروهای این کشور رنگین پوست هستند و علیرغم حضور فعالشان سمت و درجات بالایی در این سازمان ندارند.

مراسم شروع به کار اولین وزیر دفاع رنگین پوست آمریکا

مراسم سوگند و شروع به کار ژنرال لوید آستن نخستین وزیر دفاع رنگین پوست ایالات متحده آمریکا در حضور جو بایدن و کامالا هریس معاون رییس جمهوری جدید آمریکا (دیروز) در کاخ سفید برگزار گردید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان ان، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در روز گذشته یک فرمان اجرایی را برای معکوس کردن سیاست پنتاگون مبنی بر منع ورود افراد تراجنسیتی به نیرو های نظامی، امضاء کرد.

فرمان اجرایی پرزیدنت بایدن، خروج اجباری اعضای نیروهای مسلح از نیروهای نظامی آمریکا بر اساس هویت جنسیتی شان را بلافاصله ممنوع می نماید.

مراسم سوگند و شروع به کار ژنرال لوید آستن نخستین وزیر دفاع رنگین پوست ایالات متحده آمریکا در حضور جو بایدن و کامالا هریس معاون رییس جمهوری جدید آمریکا/عکس: سی ان ان

لوید آستین در حضور اولین معاون زن، اولین معاون رنگین پوست و آسیایی تبار به عنوان وزیر دفاع سوگند خورد تا به اولین وزیر دفاع رنگین پوست آمریکا تبدیل گردد.

انتخاب آستین به سمت وزارت دفاع نقطه عطفی در انتخاب های بایدن محسوب می گردد. 43 درصد از افراد حاضر در بدنه 1.3 میلیون نفری وزارت دفاع و نیروهای این کشور رنگین پوست هستند و علیرغم حضور فعالشان سمت و درجات بالایی در این سازمان ندارند.

جو بایدن دستور انتصاب وزیر دفاع خود را امضا کرد/ عکس: رویترز

تبریک و خوش و بش کامالا هریس با لوید آستین در سمت وزیر دفاع آمریکا/ عکس: سی ان ان

مراسم رسمی انتصاب لوید آستین رنگین پوستت به عنوان وزیر دفاع آمریکا/ عکس: سی ان ان

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 12752

به "مراسم شروع به کار اولین وزیر دفاع رنگین پوست آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم شروع به کار اولین وزیر دفاع رنگین پوست آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید