فیلم نگار دیگر چاپ نمی گردد

به گزارش طفره، شماره 200 ماهنامه فیلم نگار به عنوان آخرین شماره چاپی این ماهنامه تخصصی فیلمنامه نویسی منتشر شد.

فیلم نگار دیگر چاپ نمی گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ کاتالوگ a4 از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، این آخرین شماره مکتوب و مجلد این ماهنامه تخصصی فیلمنامه نویسی به شمار می رود.

بر اساس این خبر، ماهنامه فیلم نگار از شماره 201 (نیمه اسفند 98) در قالب نسخه دیجیتال و به وسیله سایت www.filmnegar.ir در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

در بخش سینمای ایران این شماره، در بخش کشمکش، فیلمنامه قصر شیرین به همراه دو نگاه به این فیلمنامه و نیز تحلیل هایی بر فیلمنامه فیلم های قسم، سرکوب، کار کثیف، دوباره زندگی، زهر مار و کارت پرواز منتشر شده است.

همچنین در بخش ایجاز، می توانید نگاهی به فیلمنامه فیلم های کوتاه اکران، خوابگردها، بدو رستم بدو و داستان کوتاه رضایت، گفت وگوی جمعی درباره فیلم های کوتاه بهاره اکران را بخوانید.

پرونده آخرین شماره ماهنامه فیلم نگار که به صورت چاپی منتشر شده، به سینمای حماسی اختصاص دارد و یادداشت ها و تحلیل های ویژه ای در این زمینه به همراه یک گفت وگوی جمعی به چاپ رسیده است.

بخش سیناپس سینمای دنیا در این شماره به فیلمنامه فیلم هایی چون علاالدین، ایالت اشغال شده، ققنوس سیاه، داگ من و... پرداخته شده است و بخش یک فیلم یک فیلمنامه نویس، به هونگ سانگ سو برای فیلم علف اختصاص دارد. در بخش کشمکش سینمای دنیا این شماره نیز فیلم داگ من با موضوع تعلق و طردشدگی مورد آنالیز قرار گرفته است.

گفت وگو با هونگ سانگ سو درباره علف و متیو کارونه درباره داگ من، گفت وگوهای بخش از زبان فیلمنامه نویس این شماره فیلم نگار را تشکیل می دهد.

رازهای پنهان فیلمنامه موضوع این شماره کارگاه فیلمنامه فیلم نگار است و در بخش بن مایه به اقتباس ادبی و مقایسه تطبیقی برکینگ بد و هیولا پرداخته شده است.

پرونده شماره 200 فیلم نگار به گفت وگو با مدیرمسوول و سردبیران و دبیران ادوار مختلف این ماهنامه تخصصی و گزارش هایی درباره اثرگذاری این ماهنامه بر جریان فیلمنامه نویسی در سینمای ایران به همراه فهرست نویسی و نظرسنجی و ... اختصاص دارد.

در شماره 200 فیلم نگار همچنین فیلمنامه کامل سانست بولوار و اصلا می تونی منو ببخشی؟ به همراه مطالب تحلیلی و یک گفت وگو چاپ شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 بهمن 1398 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 7032

به "فیلم نگار دیگر چاپ نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم نگار دیگر چاپ نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید