شام محرمانه مالک فیس بوک با دونالد ترامپ

به گزارش طفره، شام محرمانه زاکربرگ با ترامپ که به تازگی افشا شده واکنش های فراوانی را به همراه داشته است.

شام محرمانه مالک فیس بوک با دونالد ترامپ

به گزارش خبرنگاران، ان بی سی با افشای این خبر اعلام داشت که در جریان سفر مارک زاکربرگ رئیس فیس بوک به کنگره آمریکا و کاخ سفید برای تبادل نظر و تبادل اطلاعات به همراه یکی از افراد هیئت مدیره خود با رئیس جمهور ایالات متحده نیز قرار دیداری خاص و محرمانه داشته است.

اسپوتنیک که این خبر را بازتاب داده است در ادمه به نقل از ان بی سی می افزاید:، ماه گذشته مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک به طور علنی در پی سفری به کاپیتول هیل به ساختمان کنگره ایالات متحده داشت و در مقابل نمایندگان کنگره در رابطه با برنامه های فیسبوک موسوم به لیبرا (Libra) را نهاده شد و توضیحاتی را درباره این ارز داد و ابهام زدایی کرد.

اما اکنون خبرگزاری NBC فاش نموده است که زاکربرگ همچنین یک قرار دیدار دیگر در راه بازگشت داشته است که قبلاً به آن اشاره ای نشده بود. طبق اطلاعات زاکربرگ یک شام محرمانه نیز در کاخ سفید به همراه پیتر تیل عضو هیئت مدیره فیسبوک با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا داشته است.

سخنگوی فیسبوک در بیانیه ای به این خبرگزاری گفت: همانطور که برای مدیرعامل یک شرکت بزرگ آمریکایی طبیعی است، مارک زاکربرگ نیز دعوت به صرف شام با رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا در کاخ سفید را با روی باز پذیرفت. فعلا هیچ نشانه ای در خصوص دلیل این دیدار فاش نشده است و این دیدار تا به امروز یک دیدار محرمانه بوده است.

زاکربرگ اوایل همان ماه به صورت علنی با ترامپ در دفتر رئیس جمهور در کاخ سفید دیداری داشته و در آخرین روز سفر خود نیز از کارخانه فراوری رایانه های جدید مک پرو اپل در تگزاس که آن موقع در حال ساخت بود، بازدید به عمل آورده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 دی 1398 بروزرسانی: 20 دی 1398 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 5919

به "شام محرمانه مالک فیس بوک با دونالد ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شام محرمانه مالک فیس بوک با دونالد ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید