ربیعی: موقعیت خاصی به تیم پرمهره فولاد ندادیم، کوشش بازیکنان تا آخرین لحظه برای من ارزشمند است

به گزارش طفره، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: به غیر از یک شوت که پس از گل فولاد به سمت دروازه ما زده شد، آنچنان موقعیتی به تیم پرستاره و پرمهره فولاد ندادیم.

ربیعی: موقعیت خاصی به تیم پرمهره فولاد ندادیم، کوشش بازیکنان تا آخرین لحظه برای من ارزشمند است

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: باید خسته نباشید و خدا قوت به جواد نکونام کاپیتان ارزنده سابق تیم ملی و همکاران ایشان بگویم و آرزوی موفقیت برای این تیم در مسابقات آسیایی دارم. تیم ما امروز روی مدار شناخت از فولاد بازی کرد. اگر کل بازی را رصد کنید، موقعیت خاصی به فولاد ندادیم و یک موقعیت ما به تیر دروازه برخورد کرد. وقتی نیمه اول تمام شد، می دانستیم با آمدن محمد آبشک و حردانی استفاده آنها از پاس های قطری خواهد بود، اما روی یک اشتباه گل خوردیم. سه بار در بازی تغییر سیستم دادیم و با احترام به فولاد توانستیم این تیم را تحت فشار بگذاریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی اضافه کرد: زمین هم طوری بود که زیر آن نرم بود و برای بقیه تیم ها حالت سُر خوردگی خواهد داشت. با این حال، کوشش بازیکنان برای برگرداندن بازی تا آخرین لحظه برای من ارزشمند است، آنهم برای تیمی که سال اول است از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده است. این تیم هر روز سعی می نماید طراوات بیشتری داشته باشد و برای من جای امیدواری دارد. بازیکنانی که وارد زمین شدند، خواستند که اثرگذاری خودشان را داشته باشند که نشانی نویدبخش برای تیم مس رفسنحان در سالی پرچالش خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به قضاوت این ملاقات توضیح داد: در رختکن بازیکنان گفتند که در صحنه گل فولاد خطا شده است. دفاع وسط ما هم اعتقاد داشت، خطایی انجام شده است. گلایه ای ندارم و امیدوارم آن صحنه خطا نبوده باشد. به غیر از یک شوت که پس از گل فولاد به سمت دروازه ما زده شد، آنچنان موقعیتی به تیم پرستاره و پرمهره فولاد ندادیم. برای جواد نکونام، دوست خوبم که در لیگ یک بارها مقابل هم قرار گرفتیم، آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 12508

به "ربیعی: موقعیت خاصی به تیم پرمهره فولاد ندادیم، کوشش بازیکنان تا آخرین لحظه برای من ارزشمند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: موقعیت خاصی به تیم پرمهره فولاد ندادیم، کوشش بازیکنان تا آخرین لحظه برای من ارزشمند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید