ارسلان مطهری: به خاطر استقلالی بودنم پیشنهاد پرسپولیس را رد کردم، به تیم ملی دعوت شدم اما به اردو نرفتم

به گزارش طفره، سوارز است گازش را نیستم اما جنگندگی اش را دوست دارم و می خواهم مثل او باشم.

ارسلان مطهری: به خاطر استقلالی بودنم پیشنهاد پرسپولیس را رد کردم، به تیم ملی دعوت شدم اما به اردو نرفتم

مهاجم استقلال در برنامه تلویزیونی فرمول یک صبحت های جالبی مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، سیدعلی ضیا در برنامه تحویل سال شبکه یک میزبان امیرارسلان مطهری بازیکن استقلال بود.

مطهری درباره گیتار خود گفت: هواداران دعا کنند من همیشه بزنم و برای شادی دل آنها می زنم. من ادای گیتار زدن را در می آورم و خداراشکر به دل هواداران نشسته است.

وی درباره کرونا گفت: دکتر و تب سنج سر تمرین آوردند. حالا ما نمی دانیم چه می شود و برنامه خاصی نداریم تمرینات تعطیل است. پرسپولیس و سپاهان تمرین داشتند اما تعطیل کردند ما هم تعطیل هستیم تا شرایط مشخص شود.

فوروارد استقلال درباره شرایط مالی گفت: همه تیم ها به جز دو سه تیم مشکل مالی دارند. امیدوارم این مشکل هم رفع شود چون ما برای سلامتی مان بازی نمی کنیم برای درآمد بازی می کنیم. عشقی که داریم و غیرتمان جدا است اما پولی که می گیریم تنها درآمدمان است. اکنون شرایط خیلی سخت است.

مطهری در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: چهار پنج سالی شد که گفتم استقلالی هستم. زمان آقای دایی بود که من در نفت بودم پرسپولیس لطف کرد پیشنهاد داد و دلم خواست بگویم استقلالی ام. حس باحالی بود و دیدم چه بازتاب قشنگی داشت و فهمیدم هواداران انرژی مثبت دارند.

وی یادآور شد: حرفه ای اش این است که اصلا نگوییم به کدام تیم علاقه داریم اما اینطور قشنگ تر است. شاید هم نمی شد اما وقتی شد خیلی قشنگ بود.

این بازیکن تاکید کرد: پیشنهاد پرسپولیس خوب بود. آن موقع من پیشنهادی از استقلال نداشتم. بعد از آن قدری اوضاع بهتر شدو من به ذوب آهن رفتم و خداراشکر اتفاقات خوبی برای من افتاد و جهت بازتر شد.

مطهری ادامه داد: خداراشکر می کنم. خودم فکر نمی کردم اینطوری شود اما گفتم داخل زمین می روم و تا جایی که بشود می دوم. از فرهاد مجیدی تشکر می کنم از مدیران استقلال و بچه ها که خیلی به من کمک کردند. هم تیمی هایم اگر نبودند من نمی توانستم خیلی خوب کار کنم. من چیزی برای از دست دادن نداشتم به چیزی که می خواستم رسیدم و باید در جایگاهی که هستم بهترین باشم.

وی در پاسخ به این سوال ضیا که یعنی آرزوی تیم ملی را نداری، گفت: صد در صد دارم. آرزو نمی شود گفت، هدف است و هدف من این است که پلن به پلن جلو بروم و هر بازی برایم خیلی مهم است و هواداران منتظرند که در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشی و اینگونه به تیم ملی هم می رسی.

این بازیکن استقلال درباره ترس از کرونا بیان نمود: خیلی از کرونا نمی ترسم. این دستکش ها را اینجا دست کردم و مدیر برنامه ام مدام اسپری دستش است و اسپری می زند.

مطهری درباره اینکه در بازی با گل گهر با داور دست نداد، توضیح داد: نمی شود با کسی دست داد. استرس ندارم ولی مراعات می کنم. همه دست ندادند داورها هم نمی خواستند دست بدهند و من هم مشت زدم.

مطهری که 19 اسفند تولدش بوده، درباره بهترین کادویش گفت: یک انگشتر گرفتم که خیلی قیمتی نبود اما از شخصی گرفتم که خیلی برایم عزیز بود. طرف پسر بود!

وی که اردیبهشت 94 توسط کیروش به تیم ملی دعوت شد، در این خصوص گفت: من دعوت شدم اما نرفتم چون ما بازی آسیایی داشتیم و با الاهلی امارات بازی داشتیم و اگر می بردیم جزو 4 تا می رفتیم. دو روز بعد تیم ملی با ترکمنستان بازی داشت و تایم اردو رفتن نداشتم. قرار بود کسانی که بازی های حذفی و آسیایی داشتند قرار بود دیرتر با لژیونرها بروند ما هم بازی آسیایی داشتیم و بعد از آن نمی دانم چه اتفاقی افتاد.

این بازیکن درباره شرایط دربی درغیاب شیخ دیاباته و گلی که زد، گفت: خداراشکر. جو دربی با همه بازی ها فرق می کند. بازی آسیایی، حذفی، لیگ و... بازیکن استقلال و پرسپولیس دوست دارند 10 بازی دربی با هم بکنند و 10 بار بهم بخورند. گل اول را که زدم همه چیزها از کودکی به یادم آمد. زمانی که بازی را نگاه می کردم و می گفتم وای الان این بازیکن گل می زند و به سقف می چسبیدیم. اگر می باختیم تا دو سه روز خودمان نبودیم. گل دوم هم اوجش بود. ای کاش با برد تمام می شد اما خداراشکر امتیازات تقسیم شد. هیچ هواداری ناراحت نشد و ما از اینکه بازی برده را مساوی کردیم بیشتر ناراحت شدیم.

مطهری درباره بامزه ترین بازیکن استقلال گفت: محمد دانشگر و روزبه چشمی. قیافه روزبه غلط انداز است اما کافی است به شما سلام کنید تا خنده تان بگیرد. علی بیرانوند هم اینطوری است.

وی بهترین هم اتاقی را شاهین طاهرخانی معرفی کرد و درباره خوش گذران ترین بازیکن استقلال گفت: محمد دانشگر.

ترسوترین بازیکن استقلال به نظر مطهری روزبه چشمی است: همه چیزهایی که به او نمی خورد هست!

او دعوایی ترین بازیکن استقلال را محمد دانشگر دانست و درباره بازیکنی که از همه بیشتر سفر می رود، گفت: این را نمی دانم و تایم زیادی نیست که با بچه ها هستم. فکر کنم میلاد زکی پور باشد که هی به شمال می رود و می آید اما حالا تهران است.

مطهری درباره الگوی ورزشی اش گفت: سوارز است گازش را نیستم اما جنگندگی اش را دوست دارم و می خواهم مثل او باشم.

وی درباره خوشحالی بعد از گل نیز توضیح داد: من فیلمی را خیلی دوست داشتم. فیلم دسپرادو که شخصیت آرامی داشت اما به موقع وحشتناک می شد. گیتار را از آنجا یادم ماند. در ذوب آهن هم چند بار زدم اما زیاد نزدم. از این طرف وقتی به استقلال آمدم گفتم چه کنم؟ دیدم این می تواند خیلی خوب باشد. روز دربی مرا نشان ندادند اما خداراشکر

وی درباره تشابه خوشحالی اش با گریزمن گفت: من 7، 8 سال شاید هم 10 سال پیش بود که خوشحالی های بعد از گل را می دیدم و این خوشحالی خیلی به دلم نشست، چون آن شخص خیلی قشنگ این کار را انجام داد. نمی دانم که چطور در ذوب این حرکت را زدم اما یک جایی می خواستم این کار را بکنم و دیدم که اگر اینجا انجام دهم خیلی باحال می شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 8181

به "ارسلان مطهری: به خاطر استقلالی بودنم پیشنهاد پرسپولیس را رد کردم، به تیم ملی دعوت شدم اما به اردو نرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسلان مطهری: به خاطر استقلالی بودنم پیشنهاد پرسپولیس را رد کردم، به تیم ملی دعوت شدم اما به اردو نرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید