تکواندو

هادی پور: برای مدال المپیک تشنه تر شدم، باید با این شرایط کنار بیاییم

دارنده مدال های نقره و برنز تکواندوی قهرمانی جهان گفت: تعویق یکساله المپیک انگیزه ام را برای کسب موفقیت بیشتر کرد و برای مدال المپیک تشنه تر از قبل هستم.

14 خرداد 1399

تمدید حضور دو تکواندوکار ایرانی در چین تایپه

به گزارش خبرنگاران، امید عمیدی و آرین محمدی دو تکواندوکار کشورمان که به دعوت امید غلامزاده مربی ایرانی چین تایپه بهمن ماه راهی این کشور شده بودند، با تعویق مسابقات انتخابی المپیک به تمرینات خود در کمپ تیم های ملی این کشور ادامه خواهند داد.

13 خرداد 1399

تثبیت صندلی نهمی ایران در یونیورسیاد، روسیه جای چین را گرفت

به گزارش خبرنگاران از کره جنوبی، در روز دهم بیست و هشتمین دوره مسابقات دانشجویان دنیا که در شهر گوانجو کره جنوبی برگزار می گردد، تکواندوکاران ایران به سه مدال رسیدند تا ایران همچنان در جدول توزیع مدال ها صندلی خود را در رده نهم حفظ کند.

10 مهر 1398

20 ملی پوش در اردوی تیم ملی کبدی، دیدارهای تدارکاتی هند و دوبی برای تیم ملی قبل از جاکارتا

ملی پوشان کبدی ایران جهت آماده سازی برای بازی های آسیایی جاکارتا در سالن تکواندوی مجموعه انقلاب تمرین می نمایند.

2 مهر 1398

سجاد مردانی نهمین حذف شده تکواندو ایران در رقابت های قهرمانی دنیا!

نماینده سنگین وزن تکواندو ایران نیز در دومین مبارزه خود در رقابت های قهرمانی دنیا برابر حریف برزیلی مغلوب شد و او نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

2 مرداد 1398

علی محمد بسحاق: تبدیل دو ستاره روی سینه بازیکنان به سه ستاره در مسابقات جهانی دور از دسترس نیست، نحوه بدنسازی بازیکنان را تغییر دادیم

علی محمد بسحاق، مربی تیم ملی تکواندو گفت: هدف اصلی ما در مسابقات جهانی منچستر تبدیل دو ستاره روی سینه بازیکنان به ستاره سوم است و این دور از دسترس نیست.

16 اسفند 1397

رضا مهماندوست: میلاد بیگی برای مرخصی به ایران آمده و قهر نکرده است، اگر پولم را گرفته بودم شاید آذربایجان را ترک می کردم

سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان گفت: میلاد بیگی برای مرخصی سالیانه به ایران آمده و قهر نکرده است.

29 بهمن 1397