پاشازاده: رحمتی بزرگتری کند و حسینی هم جواب بزرگتر را ندهد، با چوب خشک هم تیم ملی می تواند به جام جهانی صعود کند

به گزارش طفره، درست است که حضور ایشان خیلی سر و صدا کرد اما مشکل اصلی ما در این داستان شفاف سازی نشدن عدم حضور مربیان ایرانی در تیم ملی است در حال حاضر در بین مربیان خارجی ایشان بهترین نفر است زیرا خارجی خوب در سطح یک گیر ما نمی آید وقت آنچنانی هم نداریم که بخواهیم دنبال مربی خوب بگردیم.

پاشازاده: رحمتی بزرگتری کند و حسینی هم جواب بزرگتر را ندهد، با چوب خشک هم تیم ملی می تواند به جام جهانی صعود کند

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

پیشکسوت استقلال نسبت به حضور اسکوچیچ در نیمکت تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال معتقد است باید هر چه زودتر تکلیف مدیرعامل و هیات مدیره این تیم تعیین شود زیرا گذشت زمان به ضرر این تیم خواهد بود با وی در مورد بازی امروز مقابل الاهلی عربستان و همچنین اختلاف های به وجود آمده بین رحمتی و حسینی به صحبت پرداختیم.

از شرایط استقلال رضایت دارید؟

خیلی از این تیم خبری ندارم اما بدترین چیزی که در حال حاضر استقلال را عذاب می دهد بلاتکلیفی مدیرعامل و هیات مدیره است امیدوارم هر چه زودتر این تیم از لحاظ مدیریتی سروسامان بگیرد.

نبود قائدی و دیاباته چقدر در عملکرد استقلال تاثیر داشته است؟

دو تا از ارکان اصلی تیم که در این چند هفته اخیر گل های زیادی را برای استقلال به ثمر رسانده ام دچار آسیب دیدگی شده ام امیدوارم که نبود آنها خیلی به تیم فشار وارد نکند.

فشردگی بازی ها بخصوص در اسفندماه برای استقلال مشکل ساز خواهد شد؟

برای اینکه نظم لیگ به هم نخورد سازمان لیگ مجبور است مسابقات را در موعد مقرر خود برگزار کند به اعتقاد من اگر استقلال در جذب بازیکن در نیم فصل بهتر عمل می کرد و برای آینده اش برنامه ریزی انجام می أاد الان با این مشکل روبرو نمی شد که بازیکنانش مصدوم شوند و با کمبود بازیکن روبرو شوند.

این روزها اختلاف هایی بین رحمتی و حسینی در صفحات مجازی به وجود آ مده است؟

سه سال پیش هم مشابه همین رخ داد که به احترام من جمع شد من به این دو نفر توصیه می کنم که تمرکز خودشان را روی بازی های تیم هایشان بگذارند برای هر دوی آنها خوب نیست که در چنین بحث هایی شرکت نمایند به رحمتی توصیه می کنم بزرگتری کند و به حسینی هم می گویم که جواب بزرگتر را نباید داد.

بازی امروز استقلال مقابل الاهلی عربستان را چطور می بینید؟

بازی بسیار سختی است امیدوارم که استقلال فرایند رو به رشدش را ادامه دهد.

نظرتان در مورد اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی چیست؟

درست است که حضور ایشان خیلی سر و صدا کرد اما مشکل اصلی ما در این داستان شفاف سازی نشدن عدم حضور مربیان ایرانی در تیم ملی است در حال حاضر در بین مربیان خارجی ایشان بهترین نفر است زیرا خارجی خوب در سطح یک گیر ما نمی آید وقت آنچنانی هم نداریم که بخواهیم دنبال مربی خوب بگردیم.

به نظرتان تیم ملی به جام جهانی صعود می نماید؟

امیدوارم که چنین اتفاقی بیفتد به نظر من با چوب خشک هم تیم ملی می تواند به جام جهانی صعود کند با این بازیکنانی که ما داریم راحت ترین کار رفتن به جام جهانی است بهترین بازیکنان 10 سال اخیر فوتبال ایران در اختیار اسکوچیچ است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 7561

به "پاشازاده: رحمتی بزرگتری کند و حسینی هم جواب بزرگتر را ندهد، با چوب خشک هم تیم ملی می تواند به جام جهانی صعود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: رحمتی بزرگتری کند و حسینی هم جواب بزرگتر را ندهد، با چوب خشک هم تیم ملی می تواند به جام جهانی صعود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید