رضا میرزایی: نیم فصل دوم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگیم، قطبی اعتمادبه نفس بازیکنان را بالا برد

رضا میرزایی، مدافع - هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که آنها در نیم فصل دوم لیگ برتر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کوشش خواهند کرد.

رضا میرزایی: نیم فصل دوم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگیم، قطبی اعتمادبه نفس بازیکنان را بالا برد

رضا میرزایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران شرایط تیم فولاد خوزستان را مطلوب خواند و گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و تمرینات مان را در جزیره کیش دنبال می کنیم. با توجه به تغییر کادرفنی، تعطیلی مسابقات لیگ برتر به مربیان ما یاری کرد تا برنامه های فنی و تاکتیک های مورنظرشان را در تیم جا بیندازند. امیدوارم در نیم فصل دوم بهترین نتایج را بگیریم و خودمان را در بالای جدول بالا بکشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فولاد می تواند در نیم فصل دوم به بالای جدول برسد، خاطر نشان کرد: مسئله مهم این است که بازی ها را خوب آغاز کنیم و یک آغاز خوب می تواند اعتمادبه نفس تیم را بالاتر ببرد. فاصله ما با تیم های بالای جدول زیاد نیست و با چند نتیجه خوب می توانیم خودمان را به جمع بالانشین ها برسانیم. هدف مهم ما این است که بتوانیم در انتها فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم. خوشبختانه حضور افشین قطبی در فولاد هم تأثیر بسیار خوبی داشته است و این مربی اعتمادبه نفس بازیکنان را بالا برد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به وضعیت خودش و اینکه پُست بازی اش تغییر نموده است، مطرح کرد: من بر اساس احتیاج تیم در بیشتر بازی ها به عنوان مدافع راست بازی کردم، ولی بعد از حضور قطبی در فولاد، به عنوان وینگر به بازی گرفته شدم. برای من مهم این است که خواسته های قطبی را در زمین پیاده کنم و امیدوارم در نیم فصل دوم بازیکن تأثیرگذارتری برای فولاد باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 10 خرداد 1398 شناسه مطلب: 1262

به "رضا میرزایی: نیم فصل دوم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگیم، قطبی اعتمادبه نفس بازیکنان را بالا برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا میرزایی: نیم فصل دوم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگیم، قطبی اعتمادبه نفس بازیکنان را بالا برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید