خبرنگاران صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری آزمون گردشگری

به گزارش طفره، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری آزمون گردشگری خبر داد.

خبرنگاران صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری آزمون گردشگری

خشایار نیکزادفر با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون گردشگری، گفت: این آزمون با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا، 24 مرداد جاری در تهران و مراکز استان ها برگزار خواهد شد. آزمون گردشگری با 6016 داوطلب، 24 مردادماه در تهران و 30 مرکز استان و نیز جزیره کیش با اخذ مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا و با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی ادامه داد: در تهران برای برگزاری این آزمون، سه مرکز تعیین شده و این آزمون در دو نوبت صبح وعصر برگزار خواهد شد.

او یادآورشد: آزمون رشته های راهنمای ایران گردی و جهان گردی، راهنمای طبیعت گردی، راهنمای زمین گردشگری و مدیریت فنی در نوبت صبح و آزمون رشته های مدیریت تأسیسات گردشگری، مدیریت فنی طرح تطبیق و کارشناس ارزیابی طرح تطبیق در نوبت عصر برگزار می شود.

پیش از این در پی درخواست داوطلبان مبنی بر تعویق زمان آزمون ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، زمان آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری که قرار بود در 16 اسفند 98 برگزار شود، به تعویق افتاد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 10227

به "خبرنگاران صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری آزمون گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری آزمون گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید