تمام محتوای کتاب درسی پایه دوازدهم مبنای کنکور است

به گزارش طفره، مهدی نوید ادهم گفت: برای دانش آموزان پایه دوازدهم تأکید شد که معلمان و مدیران کوشش نمایند که تدریس تمام کتاب های درسی تا خاتمه اردیبهشت تمام گردد، زیرا تمام محتوای کتاب درسی مبنای کنکور است.

تمام محتوای کتاب درسی پایه دوازدهم مبنای کنکور است

به گزارش گروه اجتماعی طفره، مهدی نوید ادهم در تماس تلفنی با شبکه خبر ضمن اعلام برگزاری دومین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش به صورت مجازی و با حضور وزیر آموزش و پرورش و همه اعضا گفت: این جلسه برای تصمیم گیری درباره ادامه سال تحصیلی و چگونگی برگزاری امتحانات دانش آموزان برگزار گردید.

وی اضافه نمود: در ابتدای جلسه وزیر آموزش و پرورش و معاونین گزارشی از فعالیت های اجرا شده برای دانش آموزان در زمان تعطیلی مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا، ارائه کردند.

نوید ادهم ادامه داد: اعضای جلسه از اهتمام و کوشش های وزارت آموزش و پرورش به ویژه مدیران و معلمان که مجاهدان جبهه دانایی هستند و علی رغم تعطیلی مدارس، اجازه ندادند آموزش تعطیل گردد، صمیمانه تشکر کردند.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش توضیح داد: با استفاده از ظرفیت های مختلف مثل شبکه های خوب صدا و سیما و ظرفیت شبکه آموزش دانش آموزی شاد و فعالیت های خلاقانه و مختلفی که معلمان به طور خودجوش انجام می دهند باید تمام دروس داده گردد.

وی با اشاره به اینکه هیچ بخشی از کتاب های درسی حذف نخواهد شد، گفت: یکی از مصوبات جلسه این بود که از مدیران و معلمان خواسته شد در فرصت به جامانده با استفاده از امکانات موجود، تمام مفاهیم آموزشی را به دانش آموزان منتقل نمایند و هیچ بخش از کتاب درسی حذف نخواهد شد و امتحان انتها سال از تمام مفاهیم درسی خواهد بود؛ در نتیجه آموزش ها را در فرصت به جامانده ادامه دهند.

نوید ادهم ضمن قدردانی از کوشش و همراهی خانواده ها گفت: قرار شد در ارزیابی عملکرد دانش آموزان در سال تحصیلی جاری، عملکرد خانواده ها مورد توجه قرار گیرد و نیز زحمات و خدمات مدیران و معلمان مبنای ارزشیابی پیشرفت تحصیلی قرار گیرد که در حال حاضر کم و کیف آن را تعیین کردیم، ولی چون باید با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا باشد، بعد از تأیید ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می کنیم.

وی با تاکید بر تدریس تمام کتاب های درسی پایه دوازدهم تا انتها اردیبهشت درباره زمان امتحانات دانش آموزان، اظهار کرد: مقرر شد که چگونگی برگزاری امتحانات با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام گردد؛ اگر قرار باشد که امتحانات حضوری باشد باید ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کند و اگر مجازی باشد که برنامه آن پیش بینی شده است.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: برای دانش آموزان پایه دوازدهم نیز تأکید شد که معلمان و مدیران کوشش نمایند که تدریس تمام کتاب های درسی تا انتها اردیبهشت به اتمام برسد، زیرا تمام محتوای کتاب درسی مبنای امتحانات و کنکور خواهد بود.

وی در مورد زمان انتها سال تحصیلی اظهار کرد: این همان چیزی است که با هماهنگی ستاد ملی مبارزه کرونا، تصمیم گیری می گردد. پیشنهادات را تنظیم کردیم و گزارش را به ستاد ملی کرونا خواهیم داد و بر اساس آن اقدام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 18 خرداد 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 8614

به "تمام محتوای کتاب درسی پایه دوازدهم مبنای کنکور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام محتوای کتاب درسی پایه دوازدهم مبنای کنکور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید