بازیگر شهرزاد: انتخاب من واکسن ایرانی کرونا است

به گزارش طفره، بازیگر سریال شهرزاد گفت: به شخصه اگر بخواهم واکسن کرونا بزنم تنها انتخابم واکسن ایرانی کرونا است، مطمئنم که کلی تحقیق و پژوهش پشت فراوری این واکسن بوده و در مقابله با نمونه های خارجی بسیار بهتر است.

بازیگر شهرزاد: انتخاب من واکسن ایرانی کرونا است

پرویز فلاحی پور در گفت وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون فعالیت خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی فیلمبرداری سریال نمایش خانگی سودا به کارگردانی ایمان یزدی را به اتمام رسانده ام، این سریال برای شبکه نمایش خانگی آماده می گردد و به احتمال فراوان سال آینده وارد پخش خواهد شد.

وی درباره حضور خود در سودا تاکید نمود: در این سریال که تهیه نمایندگی آن را مهرداد فرید بر عهده دارد، در سیزده قسمت حضور پیدا نموده ام و نزدیک به سه ماه مشغول بازی در آن بودم، به شخصه از اثر راضی بودم و آن طور که از کارگردان شنیدم اثر خوبی فراوری شده است.

بازیگر سریال شهرزاد درباره تفاوت نقش خود در سریال سودا و شهرزاد اضافه نمود: نقشم در سودا را هم به شدت دوست دارم، البته نقش من در سریال شهرزاد کاراکتر بسیار خاصی بود که می توانست پررنگتر و بهتر هم باشد، اما ترجیح بر آن بود که در همان حد خلاصه گردد. احتمال می دهم که مخاطبان از نقشم در این سریال هم رضایت داشته باشند.

وی درباره سایر آثار خود اضافه نمود: به تازگی بازی در فصل دوم سریال شهربازی را قبول نموده ام که قرار است طی دو روز آینده برای بازی در آن راهی شهر اهواز شوم، علاوه بر آن سریال فرشتگان بی بال را در آستانه پخش دارم، اما نمی دانم نتیجه نهایی برای پخش این اثر به کجا رسیده است.

بازیگر سریال کهنه سرباز با اشاره به فلج شدن سینما در امسال به دلیل بیماری کرونا اضافه نمود: متاسفانه کرونا سینما را بسیار ضعیف کرد و به همین خاطر ترجیح دادم در آثار سریالی حضور پررنگ تری داشته باشم. به همین دلیل امسال در جشنواره فیلم فجر هم کاری ندارم، چون اکثریت زمانم را درگیر سودا بودم.

وی با اشاره به کاهش آمار ابتلا به بیماری کرونا تاکید نمود: خوشبختانه شاهد آن هستیم که بیماری کم شده و اکثریت شهر ها به رنگ زرد و آبی در آمده اند، اما از نظر من برای اینکه پروتکل ها را رعایت نکنیم خیلی زود است، همانطور که مقامات بهداشتی می گویند برگشتن به شرایط قرمز با یک سهل انگاری ممکن است، پس تاکید می کنم که همگی باز هم نکات بهداشتی را قویا رعایت کنیم.

فلاحی پور به همین دلیل ادامه داد: از مردم می خواهم که بیماری را همچنان جدی بگیرند، ماسک بزنند، فاصله گذاری را رعایت نمایند و به هچی عنوان سفر غیر ضروری نروند، ما می توانیم در کنار هم و با رعایت بهداشت به استقبال نوروز بدون کرونا برویم.

وی با اشاره به آغاز واکسیناسیون کرونا اعلام نمود: به شخصه اگر بخواهم واکسن کرونا بزنم تنها انتخابم واکسن ایرانی کرونا است، مطمئنم که کلی تحقیق و پژوهش پشت فراوری این واکسن بوده و در مقابله با نمونه های خارجی بسیار بهتر است، مطمئن باشید که تزریق یک واکسن الکی نیست و قبل از آغاز واکسیناسیون بار ها آزمایشات صورت گرفته است، پس من هم مثل همه مردم به واکسن داخلی اعتماد می کنم، زیرا باید از محصولات داخلی حمایت کنیم و این واکسن امیدبخش برای پزشکان داخلی است.

منبع: همگردی
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 12693

به "بازیگر شهرزاد: انتخاب من واکسن ایرانی کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر شهرزاد: انتخاب من واکسن ایرانی کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید