امباپه: نیمار تنها فوق ستاره پاری سن ژرمن است

به گزارش خبرنگاران ، کیلیان امباپه در نیمه دوم بازی پاری سن ژرمن در خانه گنگان دو گل زد و کمک کرد تیمش سه بر یک پیروز گردد. او از نیمار تمجید کرد که در این بازی یک گل زد و یک گل ساخت.

امباپه: نیمار تنها فوق ستاره پاری سن ژرمن است

امباپه که پس از جام جهانی هنوز کاملا آماده نشده است، نیمه اول را روی نیمکت به سر برد و زمانی که پی اس جی یک بر صفر عقب بود، جای تیموتی وه آ را در زمین گرفت.

نیمار هشت دقیقه بعد از روی نقطه پنالتی بازی را مساوی کرد و امباپه در دقایق سرانجامی دو گل زد که گل دوم او روی پاس نیمار بود.

امباپه گفته که تنها یک بازیکن در تیم پاری سن ژرمن است که توجه همه را جلب می نماید: نیمار فوق ستاره تیم است. بیشتر از من. او برای فوق ستاره شدن در بارسلونا بسیار کوشش نموده است. او یک گل زد و یک گل ساخت و کارش بد نبود. من نهایت کوشش خود را انجام می دهم و به تیم کمک می کنم که پیروز گردد.

امباپه همچنین گفت که دیگر جام جهانی را پشت سر گذاشته و تمرکزش را روی فصل جدید با پی اس جی گذاشته است: ما قهرمان جام جهانی شدیم و جشن گرفتیم اما فوتبال ادامه دارد و دوران ورزشی من شروع می گردد. من با پاریس، تیم ملی فرانسه و همچنین در سطح شخصی اهداف بسیار بزرگی در سر دارم. ما فرصت آن را نداریم که وقت تلف کنیم.

توماس توخل، مربی پی اس جی از عملکرد تیمش در نیمه اول راضی نبود. نولان رو توانست در دقیقه 20 دروازه آنها را باز کند اما زمانی که امباپه به زمین رفت، اوضاع عوض شد. او گفت: نباید بازی را آنطور شروع کرد. ما آماده این مسابقه نبودیم. آشکار بود که گنگان تیمی است که با فشار بسیار زیاد بازی می نماید و شجاعت بالایی دارد. کیفیت بازیکنان آنها هم بسیار بالا است و در نبردهای هوایی هم موفق هستند. ما اصلا آماده این بازی نبودیم. خوش شانس بودیم که نتیجه در سرانجام نیمه اول دو بر صفر یا سه بر صفر نبود.

به همین دلیل بود که برخی چیزها را تغییر دادیم. کیلیان را به زمین آوردیم و ساختار تیم را عوض کردیم اما مهم تر از همه، روش بازی خود را تغییر دادیم.

ما مشکلات زیادی از نظر سازماندهی حملات و همچنین در دفاع داشتیم اما اوضاع همچنان برای ما پیچیده است چون بازیکنان دیر از جام جهانی برگشته اند و در بهترین فرم خود نیستند. به همین دلیل مهم بود که این بازی را ببریم اما کار ما امروز بسیار سخت بود.

منبع: ایران ورزشی

به "امباپه: نیمار تنها فوق ستاره پاری سن ژرمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امباپه: نیمار تنها فوق ستاره پاری سن ژرمن است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید