ارائه تسهیلات دندانپزشکی بازنشستگان در مراکز استان ها

به گزارش طفره، تهران (پانا) - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت مرحله دوم طرح ارائه تسهیلات تخفیفی و تقسیطی خدمات دندانپزشکی بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان، در تمام مراکز استان های کشور آغاز شده است.

ارائه تسهیلات دندانپزشکی بازنشستگان در مراکز استان ها

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد با اعلام این خبر اضافه نمود: باهدف خدمت رسانی بیشتر در زمینه مراقبت های بهداشتی دهان و دندان بازنشستگان این صندوق و در قالب بسته دهم طرح یاری، مرحله دوم ارائه تسهیلات تخفیفی و تقسیطی خدمات دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل این عزیزان تا سقف 3میلیون تومان در تمامی مراکز استان های کشور آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح با مشارکت شرکت بیمه ملت اجرا می شود، شرح داد: طرح دندانپزشکی شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان است که تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ باشند. البته شامل وظیفه بگیران تک ورثه همسر تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان نیز می شود.

مرتضایی فرد بسته دهم طرح یاری را شامل دو مرحله مطرح کرد و گفت: مرحله نخست این طرح در اسفندماه 99 در 10 استان خراسان شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین، لرستان، یزد و مرکزی به اجرا درآمد و مرحله دوم آن نیز از روز شنبه 18اردیبهشت ماه 1400 در تمامی مراکز استان های کشور اجرایی شده است.

به گفته وی، اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل کلیه خدمات دندانپزشکی می شود، تا سقف 3میلیون تومان برای هر دفترکل و افراد تبعی آن بوده که طی 11 قسط از حقوق فرد کسر می شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه مشمولین این طرح می توانند با مراجعه به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت، از خدمات دندانپزشکی با تخفیف مناسب و به صورت اعتباری استفاده کنند گفت: لیست مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت شرکت بیمه ملت قرار داده شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به نوع خدمت و شرکت طرف قرارداد، متقاضیان استفاده از این تسهیلات صرفا به مراکز طرف قرارداد طرح مراجعه کنند.

دراین گزارش تاکید شده است بازنشستگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی sabasrm.ir (طرح یاری) مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با ذینفعان صبا به شماره 2500-021 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 14275

به "ارائه تسهیلات دندانپزشکی بازنشستگان در مراکز استان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه تسهیلات دندانپزشکی بازنشستگان در مراکز استان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید