کرونا مراسم عروسی در آذربایجان غربی را به عزا تبدیل کرد

به گزارش طفره، رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی آذربایجان غربی گفت: در پی برگزاری یک مراسم عروسی در آذربایجان غربی پدر و مادر عروس و داماد، بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند.

کرونا مراسم عروسی در آذربایجان غربی را به عزا تبدیل کرد

به گزارش گروه اجتماعی طفره، جواد آقازاده گفت: در پی برگزاری یک مراسم عروسی در آذربایجان غربی پدر و مادر عروس و داماد، بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و این در حالی است که بارها نسبت به عدم شرکت در این تجمعات هشدار داده شده و اکنون عروسی منجر به مراسم ختم شد.

وی با اشاره به آخرین آمار بیماران بستری شده در مراکز درمانی آذربایجان غربی شرح داد: تعداد 788 نفر از بیماران مبتلا به بیماری سندروم حاد تنفسی در بیمارستان های سطح استان بستری شدند که 304 نفر به طور قطع مبتلا به بیماری کرونا و 484 نفر مشکوک به کرونا هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی آذربایجان غربی ادامه داد: در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان تعداد 180 نفر بیمار بستری شدند که از این تعداد 54 نفر به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند و شرایط این بیماران وخیم گزارش شده است.

آقازاده اظهار داشت: در عرض یک روز تعداد 143 نفر در مراکز درمانی استان بستری شدند که 53 نفر مربوط به ارومیه، 9 نفر در بوکان، هشت نفر در تکاب، 28 نفر در خوی، 10 نفر در مهاباد، 12 نفر در میاندوآب، 9 نفر در نقده بودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 9994

به "کرونا مراسم عروسی در آذربایجان غربی را به عزا تبدیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا مراسم عروسی در آذربایجان غربی را به عزا تبدیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید