فیلم ، کیسه های نمادین اجساد قربانیان کرونا در مقابل هتل ترامپ

به گزارش طفره، معترضان به ناتوانی دولت آمریکا در مقابله با ویروس کرونا، کیسه های نمادینی از اجساد قربانیان این بیماری را در مقابل هتل ترامپ در واشنگتن قرار دادند.

فیلم ، کیسه های نمادین اجساد قربانیان کرونا در مقابل هتل ترامپ

به گزارش گروه بین الملل طفره، معترضان به نحوه عملکرد دولت آمریکا در قبال شیوع ویروس کرونا، کیسه های نمادینی از اجساد قربانیان این بیماری را در مقابل هتل ترامپ در واشنگتن قرار دادند.

در گزارشی که خبرگزاری فرانسه از این تجمع اعتراضی تهیه کرد، چندین کیسه جسد در مقابل هتل بین المللی ترامپ در پایتخت آمریکا به چشم می خورد.

معترضان با سر دادن شعار و بوق های ممتد در برابر ساختمان این هتل که نام دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با رنگ طلایی بر سردر آن نقش بسته است، به نحوه مدیریت بحران کرونا در این کشور انتقاد کردند.

آن ها همچنین پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود: دروغ های ترامپ به بهای جان مردم تمام می شود. یک بالن بزرگ به شکل مرغی با شمایل ترامپ نیز بر روی وانت یکی از معترضان قرار گرفته بود.

یکی از این معترضان گفت: بسیاری از مردم با بیماری و مرگ در خانواده هایشان دست و پنجه نرم می کنند و قلب ما نزد آن ها است. ما خواستار یک رهبری موثر و واقعی و دلسوزانه هستیم. ما می خواهیم مطمئن شویم متخصصان بهداشت، تجهیزات محافظتی دریافت می کنند و مطمئن شویم که تعداد تست کرونایی که نیاز داریم انجام می گیرد تا این همه گیری جهانی انتها یابد.

یکی دیگر از معترضان گفت: در حال حاضر به یک رهبر نیاز داریم و از او (ترامپ) می خواهیم به چنین رهبری تبدیل شود. ما باور نداریم که او چنین کاری خواهد کرد ولی می خواهیم این را بگوییم که با مرگ هر فرد به خاطر ویروس کرونا، به خاطر بی نظمی و هرج و مرج و ناتوانی هایی است که او ایجاد کرده است.

هفته گذشته نیز در اقدامی مشابه، معترضان کیسه های نمادین اجساد قربانیان ویروس کرونا را در مقابل هتل ترامپ در شهر شیکاگو قرار دادند.

در حال حاضر آمریکا با بیش از 925 هزار مبتلا به ویروس کرونا و بیش از 52 هزار قربانی، رتبه اول را در میان کشورهای جهان به خود اختصاص داده است.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 8829

به "فیلم ، کیسه های نمادین اجساد قربانیان کرونا در مقابل هتل ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، کیسه های نمادین اجساد قربانیان کرونا در مقابل هتل ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید