صوفی زاده: چین به دلیل همگروهی احتمالی با ایران، درخواست بازی محبت آمیز را قبول نکرد

رئیس کمیته بانوان گفت: برگزاری تورنمنت روسیه به قوت خود باقی است و ملی پوشان فوتسال اوایل سال آینده راهی این کشور خواهند شد.

صوفی زاده: چین به دلیل همگروهی احتمالی با ایران، درخواست بازی محبت آمیز را قبول نکرد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، لیلا صوفی زاده، رئیس کمیته بانوان در مورد لغو ملاقات محبت آمیز تیم ملی فوتسال ایران و روسیه گفت: فدراسیون روسیه نامه ای را ارسال و اعلام نموده است که زمان ملاقات محبت آمیز در تاریخ دیگری برگزار گردد و بر همین اساس در اسفند ماه امسال که قرار بود دو بازی محبت آمیز با تیم فوتسال بزرگسالان و یک بازی محبت آمیز با تیم زیر 20 سال دختران برگزار گردد، لغو شد.

وی در ادامه در مورد برگزاری بازی محبت آمیز مقابل تیم ملی فوتسال چین بیان نمود: اوایل ژانویه تیم ملی فوتسال چین نظر خود را مبنی بر قبول نکردن بازی با ایران عنوان کرد. چین به دلیل اینکه پیش بینی نموده شاید با ایران همگروه باشد، درخواست کشور ایران را مبنی بر انجام بازی محبت آمیز رد کرد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون در ادامه گفت: انجام بازی چهارجانبه ایران با کشورهای روسیه، پرتغال و سوئد در اردیبهشت ماه 99 به قوت خود باقی است و تیم فوتسال بانوان ایران با نظر سرمربی و تأیید کمیته فنی در این مسابقات حضور خواهد داشت.

صوفی زاده در سرانجام گفت: همچنین پس از اعلام سرمربی تیم برای انجام بازی محبت آمیز، برنامه ریزی های مدنظر صورت خواهد گرفت و پس از مطرح شدن در کمیته فنی، بدون شک اقدامات بعدی برای برگزاری مسابقه محبت آمیز صورت می گیرد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 21 بهمن 1398 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 6888

به "صوفی زاده: چین به دلیل همگروهی احتمالی با ایران، درخواست بازی محبت آمیز را قبول نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صوفی زاده: چین به دلیل همگروهی احتمالی با ایران، درخواست بازی محبت آمیز را قبول نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید