ساخت و ساز ویلا: دیگر نه قورباغه مجوز می گیرد نه زخم کاری ! ، صدا و سیما مخالفت کرد

به گزارش طفره، خبرنگاران: شرایط صدا و سیما برای صدور مجوز سریال شبکه خانگی اعلام شد.

ساخت و ساز ویلا: دیگر نه قورباغه مجوز می گیرد نه زخم کاری ! ، صدا و سیما مخالفت کرد

جهت دریافت خدمات ساخت و ساز ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

دبیر شورای فراوریات حرفه ایی صدا و سیما معیارهای تازه صدور مجوزهای شبکه خانگی را بیان کرد. معیارهایی که بر اساس آن هیچکدام از محصولات پیروز سالهای اخیر مجوز فراوری نمی گیرند.

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا میرحسینی با معرفی سامانه تازه درخواست مجوز شبکه خانگی، شب دهم را نمونه ایده آل سریال سازی دانست و حتی یک نمونه مطلوب در شبکه خانگی معرفی نکرد و در ادامه مستقیما از سریال های این سالها انتقاد کرد و گفت:بخشی از مفاهیمی که این سریال ها منتقل می نمایند این است که خود فرد باید برای گرفتن حق خود اقدام کند و قانون نمی تواند حق او را بگیرد.

مثال این سریال ها در این تحقیقات قورباغه و سیاوش است.یا جامعه ای که امید به اصلاحش نیست و پر از فساد و درد است در سریال هایی مثل هیولا، می خواهم زنده بمانم، قورباغه و… است.

جامعه ای که در این سریال ها تصویر شده است غیر واقعی و اغراق شده است یا آنچه که قبح زدا باشد، نباید در سریال ها به کار رود. مثلاً مثلا زنان در زخم کاری اکثراً طماع، اهل وسوسه، خشونت و… بودند. درحالیکه این غالب زنان در جامعه ما نیست.اگر در فیلمنامه چنین زنی را داریم باید چند برابر او زنانی داشته باشیم که اهل خانواده و پایبند به اصول هستند

به گفته او از 25 طرح رسیده تنها 3 طرح تایید شده اند که تایید آنها هم به معنای تایید فراوری نیست! تا صدا و سیمایی که در سالهای اخیر برندهای خودش را هم از دست داده در صدد اصلاح شبکه خانگی برآید.

منبع: رکنا
انتشار: 15 مهر 1400 بروزرسانی: 15 مهر 1400 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 16200

به "ساخت و ساز ویلا: دیگر نه قورباغه مجوز می گیرد نه زخم کاری ! ، صدا و سیما مخالفت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت و ساز ویلا: دیگر نه قورباغه مجوز می گیرد نه زخم کاری ! ، صدا و سیما مخالفت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید