خانم مجری لوس با تیپ 13 ساله ها

به گزارش طفره، خبرنگاران : صبا راد عکس های جدیدی را به مناسبت شب یلدا در فضای مجازی منتشر کرد.

خانم مجری لوس با تیپ 13 ساله ها

صبا راد با خواننده مشهور کشورمان مانی رهنما ازدواج نموده است. ظاهرا زندگی خوبی را مانی رهنما با صبا راد رقم زده است. صبا راد و همسرش یک خانه در ترکیه دارند.صبا راد اخیرا به ایران بازگشت. صبا راد درباره خرید لوازم خانه جدیدش در ایران صحبت می نماید.

به گزارش خبرنگاران، صبا راد عکس های جدیدی را با استایل کوکانه اش به مناسبت یلدا در فضای مجازی کرد.

صبا راد مجری سابق صدا و سیما مدتی است که بلاگر اینستاگرامی شده و همه رویدادهای شخصی زندگی اش را با مردم به اشتراک می گذارد.

او چند روز پیش یک خانه لاکچری در دریاچه چیتگر تهران اجاره نموده که قرار است برای این خانه وسایل بخرد. علت اینکه صبا راد منزل ندارد و حتی وسیله خانه ندارد این است که او مدتی پیش قرار بود برای همواره به ترکیه مهاجرت کند. این کار را هم کرد و در ترکیه یک خانه خرید ولی الان به دلایل نامشخصی دوباره به ایران برگشته و میخواهد اینجا زندگی جدیدی را شروع کند. البته منزل ترکیه را نفروخته و برای مسافرت دوباره به آنجا سر می زند.

یکی از درخواست های عجیب صبا راد مجری زن سابق صدا و سیما برای زمانی است که او در ترکیه بود و از صدا و سیما خواست آهنگ های شهرام شب پره را در تلویزیون پخش نمایند ! مجری جنجالی مهاجرت نموده کیست ؟ نام اصلی صبا راد (فاطمه راد) است. صبا راد مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 شروع نموده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

آیا صبا راد دوباره مجری صدا و سیما می گردد ؟

احتمال اینکه بازگشت صبا راد به ایران به علت شروع به کار دوباره او در صدا و سیما باشد خیلی ضعیف است چرا که در این مدت تصاویر و فیلم هایی از پوشش متفاوت او در اینستاگرام منتشر شده است و بعلاوه آن لایو جنجالی خود و همسرش درباره وطن و ایران و سخت بودن زندگی در ایران به طور کلی برای ممنوع الکار شدن یک مجری کافی است و احتمال بازگشت او تقریبا وجود ندارد (خیلی از مجریان زن با صد برابر موارد کمتر ممنوع الکار شده اند). صبا راد (فاطمه راد) مجری سابق صدا و سیما است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه ورزش ـ نشاط ـ تندرستی شروع نموده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. او مدتی بود که در پی تاسیس برنامه مستقل اینترنتی بوده است.

منبع: رکنا
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 18031

به "خانم مجری لوس با تیپ 13 ساله ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم مجری لوس با تیپ 13 ساله ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید