توقف فعالیت های اقتصادی هلال تا مشخص تکلیف حواشی اخیر

درجلسه روز دوشنبه شورای عالی جمعیت هلال احمر که حدود شش ساعت به طول انجامید، با تغییر دستور جلسه، به صورت فوق العاده آنالیز اتفاقات اخیر جمعیت در دستور کار نهاده شد.

توقف فعالیت های اقتصادی هلال تا مشخص تکلیف حواشی اخیر

به گزارش خبرنگاران، به گفته سید سلمان سامانی، عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر، در این جلسه با استماع ادعاهای مطرح شده و در راستای ارتقای شفافیت مالی مقرر شد هیاتی مرکب از تعدادی از اعضای منتخب شورای عالی و بازرسان منتخب مجمع عمومی تشکیل و با آنالیز دقیق و جامع ادعاهای مطروحه و مستندات آن ظرف مدت 15 روز گزارش خود را به شورای عالی ارائه کند.

همچنین شورای عالی مصوب کرد که به منظور اطمینان از صحت جریان امور، فعالیت های اقتصادی عمده در جمعیت هلال احمر، سازمان ها و شرکت های تابعه و وابسته تا تهیه گزارش موصوف متوقف گردد.

به گزارش خبرنگاران، سامانی همچنین در این باره در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

1) در جلسه روز دوشنبه شورایعالی-جمعیت-هلال-احمر که حدود 6 ساعت به طول انجامید، با تغییر دستور جلسه، به صورت فوق العاده آنالیز اتفاقات اخیر جمعیت در دستور کار نهاده شد.

2)در این جلسه با استماع ادعاهای مطرح شده و در راستای ارتقای شفافیت-مالی مقرر شد هیاتی مرکب از تعدادی از اعضای منتخب شورای عالی و بازرسان منتخب مجمع عمومی تشکیل و با آنالیز دقیق و جامع ادعاهای مطروحه و مستندات آن، ظرف مدت 15 روز گزارش خود را به شورای عالی ارائه کند.

3)همچنین شورای عالی مصوب کرد که به منظور اطمینان از صحت جریان امور، فعالیتهای اقتصادی عمده در جمعیت هلال احمر، سازمانها و شرکتهای تابعه و وابسته تا تهیه گزارش موصوف متوقف گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توقف فعالیت های اقتصادی هلال تا مشخص تکلیف حواشی اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف فعالیت های اقتصادی هلال تا مشخص تکلیف حواشی اخیر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید