تابش: تنوع جریانات سیاسی حاضر در انتخابات مجلس، عامل محرک مشارکت است

به گزارش طفره، نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تنوع جریانات سیاسی حاضر در رقابت های انتخاباتی مجلس را عامل محرک افزایش مشارکت در این انتخابات دانست.

تابش: تنوع جریانات سیاسی حاضر در انتخابات مجلس، عامل محرک مشارکت است

محمدرضا تابش در گفت وگو با خبرنگاران در ارزیابی از شرایط رقابت های انتخاباتی مجلس یازدهم یادآور شد: با توجه به شرایط پیش آمده و اوضاع و احوالی که کشور در آن قرار گرفته و یأس و ناامیدی که بر طبقات و گروه های مختلف مستولی شده خیلی نمی توان تنوع کاندیداها را حتی بین گروه ها، اقشار و اصناف مختلف داشت و این مشارکت را با چالش روبرو می کند.

وی اضافه نمود: برای افزایش مشارکت در انتخابات یک مرحله مربوط به قبل از انتخابات و وجود روحیه امیدواری در ملت است که افرادی خود را کاندیدا کنند و در انتخابات مشارکت داشته باشند و عامل دیگری که در حال حاضر می تواند تحرک بخش باشد این است که مردم احساس کنند تنوع کاندیداها از طیف ها و جریانات سیاسی مختلف وجود دارد و می توانند دست به انتخاب بزنند.

کننده مردم اردکان در مجلس درباره پیش بینی خود از ترکیب مجلس آینده گفت: مجلس یازدهم قطعا مجلس یک دستی نخواهد بود ولی می شود گفت که اکثریت خیلی کثیری از اصولگرایان و اقلیت خیلی محدودی از اصلاح طلبان در آن حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 1 فروردین 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 7378

به "تابش: تنوع جریانات سیاسی حاضر در انتخابات مجلس، عامل محرک مشارکت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: تنوع جریانات سیاسی حاضر در انتخابات مجلس، عامل محرک مشارکت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید