بهترین بازی های دو نفره آفلاین و آنلاین که باید تجربه کنید

به گزارش طفره، خبرنگاران: بازی های آنلاین چند نفره سرگرم کننده هستند، اما هیچ چیز لذت بخش تر از یک تجربه co-op خانگی نیست. ما در ادامه به معرفی بهترین بازی های دو نفره آفلاین خواهیم پرداخت که البته به صورت آنلاین هم می توانید آن ها را انجام دهید.

بهترین بازی های دو نفره آفلاین و آنلاین که باید تجربه کنید

با اینکه بسیاری معتقد هستند که دوره بازی های دو نفره به اتمام رسیده است، اما هنوز هم گزینه های جذابی پیش روی شما قرار دارند که می توانید در کنار دوستانتان انجام دهید یا حتی آن ها را به صورت آنلاین تجربه کنید.

بازی های این لیست از پلتفرم های مختلف انتخاب شده اند و ترد پارتی هستند. تلاش کردیم تا عناوین انحصاری را در این فهرست قرار ندهیم و به همین دلیل، آثار دو نفره محبوبی همچون Super Smash Bros. Ultimate و ماریو پارتی در این مطلب معرفی نشده اند.

در این آثار می توانید با دوستانتان همکاری کنید یا حتی به رقابت بپردازید و به چیزی بیشتر از یک تلویزیون نیاز نخواهید داشت.

بازی Castle Crashers Remastered

بازی کسل کرشرز برای مدتی کوتاه، انحصاری کنسول ایکس باکس 360 بود، اما حالا نسخه اصلی و بازسازی آن برای تمامی پلتفرم ها منتشر شده است تا همگان بتوانند از آن لذت ببرند. این بازی شبه آرکید مبارزه ای در مورد یک گروه از شوالیه ها است که سفری پرماجرا را شروع می کنند تا چند پرنسس را از دست نیرو های شیطانی نجات دهند. بازی دارای طرح هنری خاص خود بوده و طنز جالبی در آن پیدا می شود. نکته بامزه دیگر این است که در انتهای برخی از مراحل، باید به مبارزه با دوستان خود بپردازید و برای رسیدن به یک شاهزاده با دوست نزدیکتان رقابت کنید. مواظب باشید که دوستی هایتان خراب نشود!

سری بازی های LEGO

همه بازی های لگو (حداقل نسخه های اصلی) دارای ویژگی کو-آپ و اسپلیت اسکرین هستند. این بازی ها دارای پازل های ساده ای بوده و سیستم مبارزه آسانی دارند. مجموعه لگو شاید برای بسیاری از افراد، چندان جذاب به نظر نرسد، اما دارای طنز جالبی است و شما می توانید نسخه لگویی شخصیت های محبوبتان را ملاقات کنید. نکات مثبت و منفی زیادی در این سری بازی وجود دارد، اما لگو بتمن دارای شخصیت های فوق العاده ای بوده و یکی از بهترین گزینه ها برای شما است. همه بازی های دو نفره نباید به دعوا و قهر منجر شوند، این طور نیست؟

بازی Overcooked / Overcooked 2

اما اگر می خواهید تنفر را حس کنید، سری بازی اور کوکد، مناسب ترین گزینه از این فهرست بهترین بازی های دو نفره است. هر دو بازی آن قدر ویژگی های خوب دارند که به صورت جداگانه در این لیست قرار بگیرند، اما در مجموع، به یکدیگر شبیه هستند. شما و دوستانتان باید در یک رستوران شلوغ، آشپزی کنید و انواع چالش ها و سفارش های پیچیده در راستا شما قرار می گیرد. از آن بدتر، همکاری با دوستانتان است که چندان آسان نخواهد بود.

بازی Overcooked سختی های خاص خود را دارد، اما موفقیت در آن غیرممکن نیست. اگر هوشیار نباشید، ممکن است دوستی های شما به خطر بیفتد و حتی برای مدتی با دوست نزدیکتان صحبت نکنید! این تنها یک بازی است پس تلاش کنید تا کنترل خود را از دست ندهید.

بازی Lovers In A Dangerous Spacetime

یک بازی دیگر که ممکن است به بر هم خوردن دوستی ها بینجامد. در بازی Lovers in a Dangerous Spacetime، یک نیروی شیطانی قصد نابودی عشق را دارد و شما در کنار دوستانتان باید خرگوش های فضایی زندانی را نجات دهید. برای موفقیت در بازی، باید هماهنگی زیادی بین شما و دوستانتان برقرار باشد و کمی سهل انگاری باعث شکست شما خواهد شد. بازیکنان می توانند وظیفه هدایت سفینه فضایی، اسلحه ها و دیگر بخش ها را بر عهده بگیرند و اگر همه کار ها را درست انجام دهید، می توانید عشق را به کهکشان بازگردانید.

بازی Jackbox

سری بازی جک باکس دارای شش کالکشن مختلف است که هر کدام، گزینه های سرگرمی متفاوتی را پیش روی شما قرار می دهند. با اینکه برخی از بازی ها سخت تر از آن هستند که سرگرم کننده باشند، اما بازی های بامزه ای هم در این مجموعه پیدا می شود که تجربه آن ها در کنار دوستان، جالب توجه خواهد بود. شما می توانید این بازی را هشت نفره انجام دهید و از آنجایی که به جای کنترلر، بازی با تلفن های هوشمند قابل انجام است، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای دسته نخواهید داشت.

بازی Jackbox کمترین شباهت را به یک بازی ویدیویی داشته و بیشتر شبیه به بازی های تخته ای است و برای مخاطبان بزرگسال توصیه می شود.

بازی Borderlands 3

بازی بوردلندز 3 شاید بهترین قسمت از این مجموعه به حساب نیاید، اما از نظر شوتینگ و لوت، یکی از بهترین بازی های دو نفره الی چهار نفره است و همانند قسمت های قبلی، انجام آن در کنار دوستان، بیشترین لذت را خواهد داشت. قسمت سوم دارای داستان قدرتمندی نیست و جوک های آن پس از مدتی خسته کننده می شود، اما گیم پلی بازی کاملا راضی کننده است و شما را به انجام دوباره و دوباره بازی ترغیب می کند. اتفاق خوب دیگر این است که هر بازیکن، لوت خاص خود را می گیرد؛ پس دیگر لازم نیست که برای چند اسلحه جذاب با دوستانتان مشاجره کنید.

اما اگر به هر دلیلی شانس تجربه این بازی را ندارید (برای مثال قیمت بالای آن)، می توانید به سراغ قسمت دوم بروید که آن هم دارای صد ها ساعت محتوا است و می تواند حسابی وقت شما و دوستانتان را پر کند. یک بار دیگر یادآوری می کنیم که انجام سری بازی های بوردرلندز به صورت دو نفره یا چهار نفره، بیشترین لذت را دارد و حتی اگر از گرافیک سل شید آن خوشتان نمی آید، کافی است کمی در دنیای بازی وقت بگذرانید تا مجذوب آن شوید.

بازی Minecraft

ماینکرفت یکی از بهترین بازی های تاریخ است و اتفاق عجیبی نیست که آن را در فهرست بهترین بازی های دو نفره نیز مشاهده کنید. تمامی نسخه های کنسولی دارای ویژگی اسپلیت اسکرین هستند و شما می توانید در کنار دوستتان به ساخت و ساز و بقا بپردازید. از حالت Creative تا حالت Survival، بازی Minecraft به هر آنچه که دوست دارید، تبدیل می شود و هر نوع مخاطبی را می تواند جذب کند.

بازی Towerfall Ascension

بازی تاور فال، یک اثر دوبعدی شبه بتل رویال با گرافیک پیکسلی است که در آن با تیرکمان به رقبا شلیک می کنید. ریتم بازی بسیار سریع است و تعلیق زیادی به شما و دوستانتان تزریق می کند، چیزی شبیه به Super Smash Bros. مسابقات با سرعت بالا انجام می شوند و گیم پلی در مجموع آسان است.

شاید Towerfall در نگاه اول چندان جذاب به نظر نرسد، اما از تجربه آن پشیمان نخواهید شد. این بازی به خاطر تنوع در گیم پلی می تواند حتی پس از ساعت ها بازی کردن، همچنان تجربه تازه ای برای شما به ارمغان بیاورد و مکان مناسبی برای انتقام دریافت از دوستان است.

بازی Rocket League

بازی راکت لیگ شاید دیگر به اندازه گذشته محبوب نباشد، اما هنوز هم تجربه سرگرم کننده و هیجان انگیزی ارائه می دهد. مهم نیست که در بخش کژوال یا مسابقه ای بازی می کنید، Rocket League نفس گیر و بامزه است.

در این بازی، شما با ماشین، فوتبال بازی می کنید و کافی است کمی در بازی وقت بگذرانید تا ببینید این ایده تا چه اندازه خوب از کار در آمده است. البته برای موفقیت در این بازی، به مهارت نیاز دارید و رقبای قدرتمندی پیش روی شما قرار خواهند گرفت. ذات رقابتی بازی باعث شده تا تازه کار ها و حرفه ای ها به سوی آن جذب شوند و هر لحظه باید منتظر یک اتفاق شوک برانگیز یا دیوانه وار باشید.

بازی Diablo III

دیابلو 3 شاید بهترین قسمت این مجموعه نباشد، اما هنوز هم یک سر و گردن از بیشتر آثار مشابه بالاتر است و می تواند لحظات بی نظیری را برای شما و دوستانتان خلق کند. شما می توانید بر روی یک کنسول، همراه با سه بازیکن دیگر بازی کنید، به تاخت و تاز دشمنان بپردازید و لوت یا طلا جمع آوری کنید.

شاید بازی Diablo III برای بازیکنان غیرحرفه ای، گزینه مناسبی نباشد، اما اگر دوستان شما مسئله ای با آثار نسبتا پیچیده و استراتژیک ندارند، دیابلو به یکی از خاطره انگیزترین تجربه های زندگی شما تبدیل خواهد شد. البته اگر دوست شما تازه کار است، باید ساعت ها وقت صرف کرده و همه چیز را به او آموزش دهید که چالش های خود را دارد. همانند بوردرلندز 3، این بازی دارای لوت اختصاصی برای هر بازیکن است، پس دعوایی بر سر لوت های کمیاب نخواهید داشت.

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

مجموعه خاطره انگیز کرش هنوز هم همان حس و حال دوران کودکی شما را دارد و همان حس رقابت را در شما و دوستانتان زنده می کند. در این سه گانه بازسازی شما می توانید شخصیت خود را انتخاب کرده و با دوستانتان مسابقه دهید. مسابقه ای که در آن باید با موانعی که دوستانتان در جلوی راه شما قرار می دهند، دست و پنجه نرم کرده و البته در مقابل، برای آن ها تله بگذارید. بازی دارای بخش های دیگری نیز هست که هر کدام، لذت خاص خود را دارند. اگر به دنبال یک اثر آشنا هستید که هم دوستانتان را ادب کنید و هم به دوران کودکی بازگردید، بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy انتخاب اول و آخر شما است.

بازی rayman

rayman یک بازی زیبا، پر هیجان، طنز و شادی آور می باشد که بازی کردن آن هر از چند گاهی شما را از خشونت بازی های کامپیوتری دور میکند و با القای انرژی مثبت روحیه شما را تقویت میکند. قطعا در شروع بازی به کیفیت بالا و جذابیت های گرافیکی این بازی پی خواهید برد. ولی رنگ های بسیار روشن در این بازی باعث اذیت شدن چشم و گم کردن کاراکتر در برخی مراحل می شود. بازی ای که سال هاست تولید میشود و باعث آمدن رنگ و جذابیت به بازی های کامپیوتری شده است را برای تمامی سنین پیشنهاد می کنیم.

بازی

A Way Out

a way out یک بازی اکشن است که توسط استودیوی hazelight توسعه داده شده است. این بازی دومین بازی ساختهش ده توسط جوزف فارس به حساب می آید. این بازی به گونه ای طراحی شده که نمی توانید آن را به صورت تکی بازی کنید اما به گفته کارگردان اگر این بازی را به صورت قانونی بخرید یک کد به نام friend pass در اختیارتان قرار می گیرد و هم تیمی شما می تواند بلافاصله آن را به صورت رایگان دانلود کند.

نظر شما در رابطه با این فهرست از بهترین بازی های دو نفره چیست؟ بازی محبوب دو نفره شما کدام است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: gamerant

منبع: برترین ها
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 9690

به "بهترین بازی های دو نفره آفلاین و آنلاین که باید تجربه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین بازی های دو نفره آفلاین و آنلاین که باید تجربه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید