استقبال 40 هزار پرسپولیسی از آخرین بازی پرسپولیس و کالدرون قبل از تعطیلات

به گزارش طفره، آزادی در آخرین بازی پرسپولیس در نیم فصل نخست و رفتن کالدرون به مرخصی، توسط طرفداران این تیم قرمزپوش شد.

استقبال 40 هزار پرسپولیسی از آخرین بازی پرسپولیس و کالدرون قبل از تعطیلات

به گزارش ایسنا، حدود 40 هزار طرفدار پرسپولیسی با حضور در استادیوم آزادی از نزدیک نظاره گر بازی تیمشان بودند و در طول بازی تیم خود را حمایت کردند. کمتر از هزار طرفدار نساجی نیز با حضور در ضلع جنوب غربی استادیوم از تیم خود حمایت کردند.

پس از حمله نصفه و نیمه و حرکت انفرادی بازیکن نساجی در زمین و مقابل محوطه جریمه پرسپولیس، گابریل کالدرون با دستانی باز نسبت به عملکرد بازیکنانش واکنش نشان داد و تعجب کرد که چطور به حریف اجازه حرکت با توپ را می دهند.

در اواسط نیمه نخست بازی، طرفداران دو تیم پرسپولیس و نساجی سیمان های کنده شده از سکوهای استادیوم آزادی را به سمت هم پرتاب و علیه همدیگر فحاشی کردند.

پس از برخورد مهدی ترابی و مدافع نساجی در داخل محوطه جریمه، طرفداران پرسپولیس با سروصدای شدید نسبت به تصمیم داور اعتراض کردند. در همین صحنه پیروانی و باقری هم از روی نیمکت بلند شدند که سرپرست پرسپولیس اعتقاد به خطای پنالتی داشت اما مربی پرسپولیس از بازیکنان تیمش خواست به داور اعتراض نکنند و به زمین خودشان بروند.

مهدی ترابی و علی علیپور، سازندگان گل نخست پرسپولیس جدا از سایر بازیکنان تیم در گوشه دیگری به خوشحالی پرداختند و به جمع سایر بازیکنان ملحق نشدند.

کالدرون که از ابتدای بازی سهمی از تشویق های طرفداران تیمش نداشت، بعد از گل نخست پرسپولیس در چندین نوبت مورد حمایت طرفداران این تیم واقع شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 بهمن 1398 گردآورنده: tafreh.ir شناسه مطلب: 6983

به "استقبال 40 هزار پرسپولیسی از آخرین بازی پرسپولیس و کالدرون قبل از تعطیلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال 40 هزار پرسپولیسی از آخرین بازی پرسپولیس و کالدرون قبل از تعطیلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید