آخرین ارسال ها در وبلاگ های طفره

خبرنگاران ورود افراد بدون ماسک به اداره های لارستان ممنوع شد

لارستان -خبرنگاران- ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان لارستان در اطلاعیه ای اظهار داشت: ورود افراد و مراجعه کنندگان به اداره ها، نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی در این شهرستان بدون داشتن ماسک و رعایت سایر پروتکل های بهداشتی ممنوع است.

19 مرداد 1399

حرف و قول دیگر رنگی ندارد؛ ساده و سریع باشید

رئیس بنیاد مستضعفان در صفحه شخصی خود خطاب به نمایندگان مجلس نوشت: حرف و قول دیگر رنگی ندارد؛ وحدت رویه، تصمیم و اقدام سنجیده منش انقلابی، ولایی، ساده و سریع از شما عزیزان مورد انتظار است.

19 مرداد 1399

وزش باد قابل ملاحظه طی 5 روز آینده در بیشتر مناطق کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق سرعت وزش باد قابل ملاحظه است و در برخی از استان ها سبب خیزش گرد و خاک می شود.

19 مرداد 1399

پیش فروش بلیت قطارهای تیرماه از 24 خرداد

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی یکم تا 31 تیرماه سال جاری، به صورت اینترنتی و حضوری، از روز شنبه 24 خرداد در سراسر کشور آغاز می شود.

19 مرداد 1399

خبرنگاران ایران آماده مذاکره با اوکراین درباره حادثه سقوط هواپیمای این کشور است

تهران - خبرنگاران - معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه تاکید کرد: ایران به منظور حل و فصل هر چه سریعتر موضوع جعبه های سیاه سقوط هواپیمای اوکراینی، پرداخت غرامت به خانواده قربانیان و سایر مسائل مربوط به این رویداد دلخراش، آماده انجام مذاکره با طرف...

18 مرداد 1399

ذخیره سازی خون بندناف بچه ها مبتلا به اوتیسم، استفاده از بندناف خود کودک برای درمان ارحج است

مدیر بانک خون رویان گفت: منعی در ذخیره سازی خون بندناف بچه ها مبتلا به اوتیسم وجود ندارد و اگر نمونه خون بندناف خود کودک وجود داشته باشد که بتوان از آن برای درمان استفاده کرد، بهتر است.

18 مرداد 1399

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره سراسری فیلم 100 ثانیه ای برگزار گردید

مراسم رونمایی از پوستر اولین جشنواره سراسری فیلم ستاره دانشگاه آزاد اسلامی دید آزاد یا دارای شهید سید مرتضی آوینی برگزار گردید.

18 مرداد 1399

خبرنگاران ایران آماده شروع ترانزیت جاده ای با کشورهای آسیای مرکزی است

تهران- خبرنگاران- وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ایران آماده آنالیز چگونگی شروع عملیات ترانزیت جاده ای با کشورهای آسیای مرکزی است، گفت: برای عبور روزانه یک هزار دستگاه کامیون از پل مرزی جدید با ترکمنستان هدف گذاری شده است.

18 مرداد 1399

دانشگاه های کرمان برای امتحانات خاتمه ترم چه تصمیمی گرفتند؟

خبرنگاران/کرمان دانشجویان و دانشگاه های استان کرمان به فصل امتحانات پایان ترم رسیده اند و اخبار مختلفی از برگزاری امتحانات به صورت حضوری و غیر حضوری (مجازی) به گوش می رسد.

18 مرداد 1399

احیا کامل دریاچه ارومیه تا سال 1406

معاون رئیس جمهور گفت: با انتقال آب به دریاچه ارومیه در سال 1406 این دریاچه به طور کامل احیا خواهد شد.

18 مرداد 1399

جزییات عرضه میوه و تره بار در میدان جدید بندرعباس

شرایط میدان میوه و تره بار فعلی بندرعباس در شرایط شیوع کرونا نامناسب و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و کوچک بودن فضا نیز مزید بر علت شده است تا بیش ازپیش ضرورت راه اندازی میدان میوه و تره بار جدید بندرعباس احساس گردد.

18 مرداد 1399

یک بانو سرپرست هیئت کبدی استان گیلان شد

به گزارش خبرنگار مهر، هاجر شاهین کمال یکی از قهرمانان گیلانی این رشته با حکم رئیس فدراسیون کبدی ایران به عنوان سرپرست جدید هیئت کبدی گیلان شد.

18 مرداد 1399

تجلیل از هنرمندان صنایع دستی ایلام در روز جهانی صنایع دستی

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام به مناسبت روز جهانی صنایع دستی از هنرمندان صنایع دستی استان طی دیداری تقدیر و قدردانی کرد.

18 مرداد 1399

رای شورای شهر مینیاپولیس آمریکا برای منحل کردن پلیس

به دنبال قتل وحشیانه جورج فلوید شهروند سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس شهر مینیاپولیس، شورای این شهر رای به انحلال ایستگاههای پلیس داد.

18 مرداد 1399

400 سال اعتراض بی فایده به نژادپرستی در ایالات متحده

خبرنگاران، گروه بین الملل - زهرا میرظفرجویان و پیمان یزدانی: بار دیگر کشته شدن یک سیاه پوست آمریکایی زیر زانوی پلیس آمریکا در حالی که فریاد می زد نمی توانم نفس بکشم، موجی از خشم و اعتراضات را در سرتاسر آمریکا و دنیا به وجود آورد. اقدامی که بار دیگر، نهادینه...

18 مرداد 1399

خبرنگاران نایب رییس اتاق ایران: رشد اقتصادی جهان به دلیل کرونا کند شده است

خرم آباد - خبرنگاران - نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: سازمان های بین المللی پیش بینی می کنند که رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 میلادی به دلیل شیوع کرونا کند شود و از این رو کرونا برای بسیاری از کشورهای جهان یک مصیبت بزرگ اقتصادی...

18 مرداد 1399

اعتراف صریح بایدن به وجود نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون آمریکا

ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا تاکید نمود، نژادپرستی سیستماتیک به طور کلی وجود دارد که شامل پلیس هم می گردد.

18 مرداد 1399

حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان 26 درصد افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی در دیدار با معاون اول رئیس جمهور، به ارائه گزارشی از اقدامات سازمان اداری و استخدامی کشور از سال 1395 تا به امروز پرداخت و گفت: در سال 95، با نظر رئیس جمهور این سازمان دوباره شکل گرفت، مسائل...

18 مرداد 1399

آمریکا ایران را به نقض آزادی های مذهبی متهم کرد

وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود بار دیگر ایران را به آنچه آزادی های مذهبی خوانده متهم کرده است.

18 مرداد 1399

مساله نظامی، اولویت بغداد و واشنگتن نیست

ایسنا نوشت: یک منبع در دولت عراق اعلام کرد پرونده نظامی در مذاکرات با واشنگتن هرگز در اولویت نخواهد بود.

18 مرداد 1399
تعداد: (8386)